Başvurular

Ezine Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı 2022

Ezine Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Ezine Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Ezine Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Ezine Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı

Çanakkale ilimizde bulunan Ezine Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ezine Belediyesi ilan kapsamı içinde mobilya ve dekorasyon personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Ezine Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Dilekçe
  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Mobilya ve dekorasyon diploması

Başvuru adresi : Cumhuriyet Mahallesi Org. Nahit Şenoğlu Caddesi No:2

İrtibat Telefon : 0286 618 10 09 – 0541 435 34 60

Bu makalemizde Ezine Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu