Biyografiler

Fatma Toptaş kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Fatma Toptaş kimdir, biyografi kategorimizde 25 Kasım 1982 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Fatma Toptaş biyografisini paylaşalım istedik. Fatma Toptaş kimdir?, Fatma Toptaş nereli?, Fatma Toptaş kaç yaşında, tüm detaylar Fatma Toptaş biyografi makalemizde..

Fatma Toptaş kimdir? – Biyografisi

Fatma Toptaş (Bay Yanlış Dizisi Cansu )

Bay Yanlış dizi Cansu Akman Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Gelin birlikte tanıyalım…

Fatma Toptaş Kaç Yılında Doğmuştur?

Fatma Toptaş 25 Kasım 1982 doğumludur.

Fatma Toptaş Nerede Doğmuştur?

Fatma Toptaş, Mersin doğumludur.

Fatma Toptaş’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Fatma Toptaş, 1.68 cm boyunda 54 kilodadır.

Fatma Toptaş’ın Göz Rengi Nedir?

Fatma Toptaş’ın göz rengi kahverengidir. 

Fatma Toptaş’ın Burcu Nedir?

Fatma Toptaş 25 Kasım doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Fatma Toptaş Nereden Mezun Olmuştur?

Fatma Toptaş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümü’nde eğitim alan Toptaş, 2007 senesinde buradan mezun olmuş ve aynı sene ‘Plato Film Okulu’nda kamera arkası ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

Fatma Toptaş’ın Sevgilisi Kimdir?

Fatma Toptaş, Gürkan Topçu ile aşk yaşamaktadır.

Fatma Toptaş Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Tiyatro sahnesine ilk çıkışı 2007 senesinde Haldun Dormen’in yönetiminde ki ANFİTRİYON adlı müzikal de rol alarak oldu. Duru tiyatroda ŞAHMAT adlı doğaçlama tiyatrosu ile 2 sezon oyunlar oynadı. Fatma Toptaş, ilk oyunculuk deneyimini 2007 senesinde Doktorlar dizisi ile yaşadı ve konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2011 senesinde Hayat Devam Ediyor adlı dizide Şebnem Yalaz karakterini oynadı. 2014 senesinde Gölgedekiler adlı dizide rol aldıktan sonra aynı yıl Kiraz Mevsimi dizisine dâhil oldu ve Sibel Korkmaz rolünü canlandırdı. No.:309 adlı dizide ise Nilüfer kişiliğini canlandırmıştır. Fatma Toptaş şu aralar Fox TV’de yayına giren Bay Yanlış dizisinde Cansu Akman kişiliğine hayat vermektedir.

Fatma Toptaş Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Fatma Toptaş, Fatma Toptaş, bir çok kısa metraj sinema filminde de oynadı. Bunlardan bir tanesi kendi yazıp yönetip oynadığı kısa metraj film Altın Portakal’da yarıştı ve ödüle layık görülmüştür. 2007 senesinde vizyona giren Recep İvedik adlı sinema filminde başrolde Şahan Gökbakar ile yer aldı ve bu filmde Sibel kişiliğini canlandırarak büyük çıkış yakaladı. Ardından Avanak Kuzenler, Herkes Mi Aldatır? Gibi sinema filmlerinde oynamaya devam etmiştir.

Fatma Toptaş’ın Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Fatma Toptaş’ın Instagram hesabı olan, @fatmatoptas’ın 560 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@fatmatoptasofc) 74 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu