Biyografiler

Ferda Gülsüm Kaynar kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ferda Gülsüm Kaynar kimdir, biyografi kategorimizde 1 Ocak 1975 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ferda Gülsüm Kaynar biyografisini paylaşalım istedik. Ferda Gülsüm Kaynar kimdir?, Ferda Gülsüm Kaynar nereli?, Ferda Gülsüm Kaynar kaç yaşında, tüm detaylar Ferda Gülsüm Kaynar biyografi makalemizde..

Ferda Gülsüm Kaynar kimdir? – Biyografisi

Ferda Gülsüm Kaynar (Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Hanife)

1 Ocak 1975 senesinde Trabzon’da hayata gözlerini açmıştır. Ortaokuldayken Fen Bilgisi öğretmeninin yönlendirmesiyle tiyatroyla tanışmıştır. Daha ardından üniversite öğrenimini almak için Samsun’a gitmiştir. 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü mezunu olan Kaynar, üniversitede öğrenciyken de tiyatrodan kopmamıştır. Burada da üniversitenin tiyatro kulübünde oyuncu olarak görev almış ve oyunlarda oynamıştır. 1999’a gelindiğinde ‘DÜŞEVİ OYUNCULARI’ adlı kurumda profesyonel oyunculuğa ilk adımını attı. Bu kurumla şimdilerde de oyuncu ve eğitmen olarak bir bağı bulunmaktadır. Evli ve bir kızı bulunmaktadır. İlk kez Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde ekranlara merhaba diyen Ferda Kaynar veya dizideki adıyla Hanife Kimdir? Yaşı, boyu, kilosu Kaçtır? Burcu Nedir? Gibi sorularının, yanıtlarını makalemizde bulacaksınızdır.

Ferda Gülsüm Kaynar Mesleği Nedir?

Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur.

Ferda Gülsüm Kaynar Ne Zaman Doğdu?

 Ferda Gülsüm Kaynar’ın 01.01.1975 senesinde dünyaya merhaba dediğini bilinmekte.

Ferda Gülsüm Kaynar Boyu Kaç?

Oyuncunun 168 cm boyunda olduğunu bilinmekte.

Ferda Gülsüm Kaynar Kilosu Kaç?

Oyuncunun 65 kg civarında olduğunu bilinmekte.

Ferda Gülsüm Kaynar Kaç Yaşında?

1975 senesinde dünyaya gözlerini açtığını bildiğimiz oyuncu 2022 itibariyle 45 yaşındadır.

Ferda Gülsüm Kaynar Hangi Burç?

1 Ocak doğumlu Kaynar Oğlak Burcu kadınıdır.

Ferda Kaynar’ın Eşi Cem Kaynar Kimdir?

Düşevi oyuncuları sanat yönetmeni olan Cem Kaynar 2001 senesinde Ferda Kaynar’la dünya evine girmiştir. Bu evlilikten Yağmur adında bir de kızları mevcuttur. Birlikte Düşevi oyuncularını daha da büyütmüşlerdir.

Ferda Gülsüm Kaynar Göz Rengi Nedir?

Oyuncunun göz rengi yeşildir.

Ferda Gülsüm Kaynar Eğitim Hayatı Nasıldır?

 İlk ve ortaokul eğitimini Rize’nin fındıklı beldesinde tamamlayan oyuncu, lise eğitimini ise Karadeniz Ereğli Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite sınavlarından sonra yaptığı tercihlerinden 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nü elde etmiştir ve buradan mezun olmuştur.

Ferda Gülsüm Kaynar Oynadığı Diziler Hangileri?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk- Hanife Kadıoğlu

Ferda Gülsüm Kaynar Oynadığı Tiyatro Oyunları Hangileridir?

Bir Kadın Uyanıyor

Anadolu Kadınları

Beyaz Atlı Prens

Doğum Düğün ve Ölüm

Ferda Gülsüm Kaynar Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

İnstagram hesabını aktif kullanan oyuncu 12,3 bin takipçili bir hesaba sahiptir bu adres @ferdakaynar’dır. Gündemi yakalamak adına kullandığı Twitter kullanıcı adı @mcimam29’dır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu