Biyografiler

Filiz Aker kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Filiz Aker kimdir, biyografi kategorimizde 5 Ağustos 1963 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Filiz Aker biyografisini paylaşalım istedik. Filiz Aker kimdir?, Filiz Aker nereli?, Filiz Aker kaç yaşında, tüm detaylar Filiz Aker biyografi makalemizde..

Filiz Aker kimdir? – Biyografisi

Filiz Aker

Filiz Aker Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Filmlerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Ne Zaman Öldü? Kimi Öldürdü? Vatan Şaşmaz Olayı Ne?

Filiz Aker Kaç Yılında Doğdu?

Filiz Aker 5 Ağustos 1963 senesinde doğmuştur.

Filiz Aker Ne Zaman Öldü?

Filiz Aker 27 Ağustos 2017 senesinde vefat etmiştir.

Filiz Aker Nerede Doğdu?

İstanbul doğumludur.

Filiz Aker Esasen Nereli?

Esasen nereli olduğu bilinmemektedir. 

Filiz Aker Kaç Yaşında?

Filiz Aker öldüğünde 54 yaşındaydı.

Filiz Aker Boyu Ve Kilosu Kaç?

Ölmeden önce, 175 cm boyunda ve 75 kiloydu.

Filiz Aker Sevgilisi Kimdi?

Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

Filiz Aker Nereden Mezun Oldu?

Nereden mezun olduğu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Filiz Aker Ne İş Yapıyordu?

Mankenlik yaparak ünlüler dünyasına giriş yapan Aker bunun yanı sıra çeşitli sinema filmlerinde de rol almıştır. 1987 yapımı İnsan Avcıları filmi ile sinema dünyasına giriş yapan Aker ertesi yıl tam üç filmde birden oynamıştır. Filiz Aker 1988 yapımı; Kurtlar Geceyi Sever, Sürgün ve Alman Avrat 40 Bin Mark filmlerinde boy gösterdi. Bu filmlerini 1989 yapımı Vahşi ve Güzel ile 1994 yapımı Bir Sonbahar Hikayesi isimli eserler izledi. Aker, İranlı zengin bir sevgiliyle birlikte olduktan sonra ise oyunculuğu bırakıp 1998 senesinde ABD’ye yerleşti ve ticaretle uğraşmaya başlamıştır. 

Filiz Aker Vatan Şaşmaz Olayı Ne?

54 yaşında olan eski manken Filiz Aker, 27 Ağustos 2017 günü İstanbul Beşiktaş’ta hemen hemen bir aydır kaldığı otel odasında ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ile birlikte ölü olarak bulunmuştur. Olayın aydınlanmasından sonra Filiz Akel’in önce Vatan Şaşmaz’ı vurduğu sonra da kendine ateş ederek intihar ettiği anlaşılmıştır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu