Biyografiler

Furkan Göksel kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Furkan Göksel kimdir, biyografi kategorimizde 13 Temmuz 1994 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Furkan Göksel biyografisini paylaşalım istedik. Furkan Göksel kimdir?, Furkan Göksel nereli?, Furkan Göksel kaç yaşında, tüm detaylar Furkan Göksel biyografi makalemizde..

Furkan Göksel kimdir? – Biyografisi

Furkan Göksel (Arka Sokaklar Dizisi Metin)

Furkan Göksel ( Arka Sokaklar Metin) Kimdir?

Furkan Göksel, 1994 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Bölümü Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi alarak tamamlamıştır. 12 yaşında oyunculukla tanışan Furkan Göksel, 2006 senesinde  ‘’Arka Sokaklar’’ dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır ve dizide ‘’Metin’’ kişiliğini canlandırmıştır. Uzun seneler ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisinde adeta gözümüzün önünde büyüyen genç oyuncu yılar geçtikçe hayran kitlesini de o miktarda arttırmıştır. 

Arka Sokakların Metin’i Furkan Göksel, tam anlamıyla ekranda büyüdü. Diziye başladığında halen ilkokula giden bir çocukken, Türk seyircisi onu ergenlik ve yetişkinlik zamanında de yine aynı dizide aynı kişiliği oynarken izledi. Şimdi ise genç ve başarılı olan oyuncu Furkan Göksel, Arka Sokaklar gibi onun yaşamını tamamen değiştiren dizide 13 sezonun sonunda diziden ayrıldı. 

Oyunculuk kariyerine ‘’ Arka Sokaklar’’ başlayıp şimdi veda eden genç oyuncu başka bir çalışmada halen yer almamıştır. Bugünlerde sevenleri ile yalnızca sosyal platform üzerinden iletişim kurma olanağı buluyor ve halen bir çalışmada ismini göremiyoruz. 

Furkan Göksel Esasen Nereli?

Metin kişiliğine hayat veren Furkan Göksel aslen Bartın’lıdır.

Furkan Göksel Doğum Tarihi?

Furkan Göksel 13 Temmuz 1994 senesinde doğmuştur.

Furkan Göksel Boyu Kaçtır?

Genç oyuncu 1,86 boyunda.

Furkan Göksel Kilosu Kaçtır?

Oyuncu 79 kilo ağırlığındadır.

Furkan Göksel Kaç Yaşında?

1994 yılı doğumlu olduğu için 26 yaşındadır.

Furkan Göksel Sevgilisi Kimdir?

Genç isim Furkan Göksel’in bir sevgilisi olduğu bilinmektedir fakat sevgilisinin kim olduğu ile ilgili net bir bilgi yoktur. 

Furkan Göksel Burcu Ne?

Temmuz doğumlu olan genç oyuncu yengeç burcudur.

Furkan Göksel Ailesi

Bir Bilgi yok

Furkan Göksel Oynadığı Diziler

2006 Arka Sokaklar 

Furkan Göksel Instagram Hesabı

Özellikle son senelerda sosyal platformdan oldukça büyük beğeni alan genç oyuncu Furkan Göksel’ın Instagram hesabı olan @furkangoksel1’ın  127.5 bin takipçisi mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu