Biyografiler

Furkan Kalabalık kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Furkan Kalabalık kimdir, biyografi kategorimizde 24 Nisan 1993 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Furkan Kalabalık biyografisini paylaşalım istedik. Furkan Kalabalık kimdir?, Furkan Kalabalık nereli?, Furkan Kalabalık kaç yaşında, tüm detaylar Furkan Kalabalık biyografi makalemizde..

Furkan Kalabalık kimdir? – Biyografisi

Furkan Kalabalık (Yeni Hayat Dizisi Fatih)

24 Nisan 1993 senesinde İzmit/Gölcükte dünyaya gözlerini açmıştır. Astsubay bir babanın oğlu olan oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerinin çeşitli şehirlerde okumuştur. Son lise olarak İzmit Gazi Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ilk kez Muğla’da üniversite kazanan Kalabalık, oyunculuk ve tiyatro aşkına yenik düşüp turizm bölümünü bırakmıştır. Bir yıl boyunca sıkı çalıştığını ve sonunda bu işin meyvesini aldığını söyleyen oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanıp, buradan 5 yılda mezun olmuştur. Okul senelerında reklam filmlerinde oynayan oyuncu ilk dizi deneyimini de bu seneler içinde gerçekleşmiştir. İlk dizisi 2017 senesinde yayına giren İstanbullu Gelin’dir. Genç oyuncu Furkan Kalabalık veya Yeni Hayat Dizisi Fatih Kimdir? Burcu Nedir? Yaşı, boyu, kilosu Kaçtır? Gibi soruların, yanıtları için gelin birlikte yazımıza geçelim.

Furkan Kalabalık Mesleği Nedir?

Kalabalık Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur.

Furkan Kalabalık Ne Zaman Doğdu?

Genç oyuncu 24 Nisan 1993 senesinde İzmit/Gölcük’te dünyaya gözlerini açmıştır.

Furkan Kalabalık Boyu Kaç?

Genç oyuncu 178 cm boyundadır.

Furkan Kalabalık Kaç Kilo?

Genç oyuncu 73 kg ağırlığı civarındadır.

Furkan Kalabalık Yaşı Kaç?

24 Nisan 1993 senesinde dünyaya geldiğunu bildiğimiz oyuncu 2022 itibari ile 27 yaşındadır.

Furkan Kalabalık Hangi Burç?

24 Nisan günü doğan genç oyuncu Boğa burcu erkeğidir.

Furkan Kalabalık Hangi Göz Rengine Sahiptir?

Genç oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir.

Furkan Kalabalık Eğitim Hayatı Nasıl?

 İlk, orta ve lise eğitimlerinin çeşitli şehirlerde okumuştur. Son lise olarak İzmit Gazi Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ilk kez Muğla’da üniversite kazanan Kalabalık, oyunculuk ve tiyatro aşkına yenik düşüp turizm bölümünü bırakmıştır. Bir yıl boyunca sıkı çalıştığını ve sonunda bu işin meyvesini aldığını söyleyen oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanıp, buradan 5 yılda mezun olmuştur.

Furkan Kalabalık Nerde Doğdu?

Genç oyuncu Kocaeli/Gölcük doğumludur.

Furkan Kalabalık Sosyal Medya Hesapları Hangileri?

Oyuncunun aktif kullandığı 10,4 bin takipçili İnstagram adresi @furkankalabalik’dır. Yine aynı isimli bir de Twitter adresi bulanmaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu