Biyografiler

Gamze Erçel Yıldırım kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Gamze Erçel Yıldırım kimdir, biyografi kategorimizde 17 Mart 1992 doğumlu ve mesleği Fenomen olan Gamze Erçel Yıldırım biyografisini paylaşalım istedik. Gamze Erçel Yıldırım kimdir?, Gamze Erçel Yıldırım nereli?, Gamze Erçel Yıldırım kaç yaşında, tüm detaylar Gamze Erçel Yıldırım biyografi makalemizde..

Gamze Erçel Yıldırım kimdir? – Biyografisi

Gamze Erçel Yıldırım

Gamze Erçel hepimizin yakında zamandan tanıdığı ünlü dizi oyuncusu Hande Erçel’in ablasıdır. Gamze Erçel Hande Erçel ile birlikte katıldığı bir yarışmada dereceye girmiştir. Missface Of Cinema’da derece alan Gamze Erçel’in bunun yanı sıra satış danışmanlığı ve de stilist danışmanlığı hizmetlerinde olduğu da bilinmektedir. İlk kez oyunculuğa adım attığı dizisi ise Fox ekranlarında 2016 senesinde yayına giren Umuda Kelepçe Vurulamaz adlı yapım olmuştur. Hande Erçel’in de ablası olduğu için bi hayli araştırılan Gamze Erçel kimdir? Yaşı, boyu,burcu,kilosu nedir gibi merak uyandıran tüm sorular ve yanıtları yazımızın devamında yer alıyor…

Gamze Erçel Mesleği Nedir?

Gamze Erçel son haftalarda oyunculukla ilgilenmeye başlamıştır. Lakin oyunculuğa yönelmeden önce çeşitli meslek dalları ve şirketlerde görev aldığı bilinmekte. Bunlar içinde stil danışmanlığı, satış danışmanlığı ve ürün geliştirme elemanı olması da dikkat çeken bilgiler içinde yer alıyor.

Gamze Erçel Ne Zaman Doğdu?

Hande Erçel’den birkaç yaş büyük olan Gamze Erçel,17 Mart 1992 senesinde dünyaya gelmiştir.

Gamze Erçel Boyu Kaç?

Gamze Erçel 169 santimetre boy uzunluğuna sahiptir.

Gamze Erçel Kaç Kilo?

Gamze Erçel’in 55 kilo olduğu edinilen bilgiler içinde yer alıyor.

Gamze Erçel Kaç Yaşında?

Gamze Erçel 2022 itibari ile 28 yaşındadır.

Gamze Erçel Burcu Nedir?

Gamze Erçel’in burcu 17 Mart doğumlu olması sebebiyle Balık burcudur. Duygusallığı ile ön planda bulunan Balık burçlarının aşağı yukarı tüm ayrıntılarını taşıdığı tahmin ediliyor.

Gamze Erçel Doğal Göz Rengi Nedir?

Gamze Erçel’in doğal göz rengi mavidir.

Gamze Erçel Doğal Saç Rengi Nedir?

Oyuncunun doğal saç renginin de koyu sarı tonlarında olduğu tahmin ediliyor.

Gamze Erçel Nerede Doğdu?

Gamze Erçel’in doğum yeri Balıkesir’dir.

Gamze Erçel Nereden Mezun?

Gamze Erçel Çanakkale’de bulunan 18 Mart Üniversitesi’nden diplomasını almıştır. Bu üniversitede okuduğu bölümün ise Moda ve Tekstil Tasarımı olduğu bilinmekte.

Gamze Erçel Kızının İsmi Nedir?

Oyuncunun halen yeni kucağına aldığı kız bebeğinin ismi Aylin Mavi’dir.

Gamze Erçel Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Gamze Erçel’in instagram ve twitter kullanıcısı olduğu bilinmekte. Twitterda @gamzercel kullanıcı adıyla bilinmekte. İnstagramda ise @gamzeercel kullanıcı adıyla bilinen oyuncunun şu anda aktif 2 milyon takipçisi yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu