Başvurular

Gaziantep Belediyesi işçi alımı yapacak 2022

Gaziantep Belediyesi işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Gaziantep Belediyesi işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Gaziantep Belediyesi işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Gaziantep Belediyesi işçi alımı yapacak

Gaziantep Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamı içinde makine mühendisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 21 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Gaziantep Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır.

  • Askerlik görevini yerine getirmek yahut muaf olmak ( erkek adaylar için )
  • Adli soruşturma neticesinde herhangi bir engel durumu olmamak.

Adaylardan başvuru sırasında talep edilen belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Askerlik durum belgesi
  • Adli sicil kaydı
  • 2 adet fotoğraf
  • Yerleşim yeri belgesi
  • Diploma

Başvuru adresi : Belyön İniaat Gıda San. Tic. A.Ş.

Bu makalemizde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Gaziantep Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu