Başvurular

Gaziantep Cergibozanlar iş başvurusu

Gaziantep Cergibozanlar iş başvurusu, Merkezi Gaziantep olan market zinciri hakkında isterseniz biraz bilgi verelim..

Gaziantep Cergibozanlar iş başvuru formu

Cergibozanlar, 1988 Yılında Düztepe’de Güven Market Adında 20m2 lik küçük bakkal dükkanı ile iş hayatımıza başladık. Bu sırada büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yaparak, marketçilik kariyerimizde et sektöründe saygın bir yer edindik. Şehir içi ve şehir dışı et satışlarımız oldu. Müşterilerimize vermiş olduğumuz değerin sonuçlarını almaya başladık. 1996 Da Cergi bozanlar olarak devam ettik. Unlu mamülleri üretim bölümümüzü açtık. Özellikle 2001 ve 2010 tarihleri arasında Gazi şehrimizin şirketimize olan istek ve talepleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya ve zincirlerimizi çoğaltmaya başladık. 2010 ve 2015 yılları arasında Gaziantep’in Nizip ilçesinde, Şanlıurfa’da ve Birecik ilçesinde mağazalar açarak bölgedeki gelişimimizi devam ettirdik. Ocak 2019 da 27. şubemizi açtık.

Cergibozanlar olarak 21 Yıl, toplamda perakende sektöründe 27 yıllık tecrübemiz ile şehrimize ve bölgemize katkı sağlamaktayız. 2019 yılı itibariyle 27 şubemiz ile hizmet etmekteyiz.

Yönetim kurulu başkanımız Yaşar Cergibozan ve yönetim kurulu Habib Cergibozan, Vedat Cergibozan, Bahri Cergibozan’dan oluşmaktadır.

Cergibozanlar iş başvuru formu için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu