Başvurular

Gross Market iş başvurusu formu 2022

Gross Market iş başvurusu formu 2022, iş başvuru bölümüzde Gross Market iş başvurusu formu 2022 ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Gross Market iş başvurusu formu 2022 başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde.. İsterseniz ilk olarak Gross Market başvurusu yapmadan önce firma hakkında biraz bilgi edinelim.

Gross Market iş başvurusu

Gross Market iş başvurusu ile kolaylıkla iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Gross iş başvurusu ve insan kaynakları iletişim bilgileri de ayrıca yer almaktadır.

Gross Marketinin tarihçesi 1988 senesine Düztepe’de (Gaziantep) 38 metrekarelik küçük bir market ile sektöre ilk adımlarını atmıştır. Güven Market’e ve 1996’da kurulan ve soyadımızı markamıza verdikleri Cergibozanlar Marketler Zinciri’ne dayanmaktadır.

Güven Market

1988 senesinde bakkal, kasap ve besici olan Cergibozan kardeşler’in gaziantep’in düztepe semtinde tüketiciye daha konforlu bir alışveriş deneyimi taktim etmek amacıyla kasap ve bakkal dükkanlarını birleştirerek kurdukları 38 metrekarelik mini bir markettir. 1996 senesinde cergibozan kardeşler kurumsallaşmak için yeni bir firma kurma kararı almış ve soy isimlerini kurdukları şirkete vermişlerdir.

Cergibozanlar marketler zinciri

1996 senesinde limited şirket olarak kurulan cergibozanlar ilk şubesini gaziantep’in yukarıbayır semtinde açmıştır. Müşterinin talebi ve ihtiyacı doğrultusunda yeni şubeler açma kararı alan idare kurulu öncelikle düztepe ve perilikaya’ya yeni şubeler açmış ve cergibozanlar’ın ilk şubesi olan yukarıbayır şubesi’ni bulunduğu caddenin karşısına -daha büyük bir binaya- taşımış ve artan öğrenci cevap vermiştir. 2004 senesinde anonim şirket olan cergibozanlar marketler zinciri seneler arasında gazi şehrimiz’in talep ve ihtiyacı doğrultusunda şubeler açmaya devam etmiş, bölgede gereken konumlara da şubeler açmıştır. Cergibozanlar marketler zinciri günümüzde; şanlıurfa’da 1 şube, birecik’te 1 şube, nizip’te 3 şube, gaziantep’te 21 şube ve toplamda 26 şube ile bölgeye hizmet vermektedir.

Gap gross

Gross Market, 2016 seneninın aralık ayı’nda gap gross market a.ş. Olarak kurulan şirketimiz adını güneydoğu anadolu projesi’nden almaktadır. Gap gross; değişen alışveriş kültürüne uyumlu, perakende ve toptan satış yaparak hizmet vermek için ikinci bir marka olarak sektöre ismimını atmıştır. Ilk şubesini gaziantep’in gazikent semtine açtığımız markamızı; hedeflerimiz doğrultusunda ve hizmet politikamız gereğince sırayla karataş, akkent, bülbülzade, beykent ve karacaahmet mahalleleri’ne 4 yıl içerisinde şubeler açarak büyüttük. Henüz 4 yaşlarında olan gap gross, gaziantep’te 6 şubesi ile tüketiciye hizmet vermenin yanı sıra sektöre de istikamet vermektedir. Başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu