Başvurular

Gülnar Belediyesi işçi alımı yapacak 2022

Gülnar Belediyesi işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Gülnar Belediyesi işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Gülnar Belediyesi işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Gülnar Belediyesi işçi alımı yapacak

Mersin ilimizde yer almakta olan Gülnar Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gülnar Belediyesi ilan kapsamı içinde 1 temizlik işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana bireysel olarak müracaat edeceklerdir. Adaylar ilana 28 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Gülnar Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır.

Adaylardan başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Eğitim durum belgesi

Başvuru adresi : Akdeniz Mahallesi Prf. Dr. Halil Cin Caddesi Belediye İş Hanı Kat:3 Gülnar / Mersin

İrtibat Yunus Sarıoğlu / 0534 266 4591

Başvuru tarihleri : 18 Aralık 2018 / 28 Aralık 2018

Bu makalemizde Gülnar Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan temizlik işçisi alımı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Gülnar Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu