Biyografiler

Gülşen Yüksel kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Gülşen Yüksel kimdir, biyografi kategorimizde 24 Haziran 1977 doğumlu ve mesleği Gazeteci olan Gülşen Yüksel biyografisini paylaşalım istedik. Gülşen Yüksel kimdir?, Gülşen Yüksel nereli?, Gülşen Yüksel kaç yaşında, tüm detaylar Gülşen Yüksel biyografi makalemizde..

Gülşen Yüksel kimdir? – Biyografisi

Gülşen Yüksel (2.Sayfa Gülşen)

Gülşen Yüksel Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Özel Hayatı Nasıldır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Gülşen Yüksel Kaç Yılında Doğdu?

Gülşen Yüksel 24 Haziran 1977 senesinde doğmuştur.

Gülşen Yüksel Nerede Doğdu?

Gülşen Yüksel İstanbul doğumludur.

Gülşen Yüksel Esasen Nereli?

Gülşen Yüksel aslen İstanbulludur. 

Gülşen Yüksel Kaç Yaşında?

Gülşen Yüksel 43 yaşındadır.

Gülşen Yüksel Boyu Ve Kilosu Kaç?

Gülşen Yüksel 1.64 cm boyunda ve 53 kilodadır.

Gülşen Yüksel’in Göz Rengi Ne?

Gülşen Yüksel göz rengi kahverengidir.

Gülşen Yüksel’in Burcu Ne?

Gülşen Yüksel 24 Haziran doğumlu olduğundan Yengeç burcudur.

Gülşen Yüksel Nereden Mezun Oldu?

Gülşen Yüksel’in eğitim yaşamı ve mezuniyeti ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Gülşen Yüksel Hangi Dizilerde Oynadı?

Gülşen Yüksel şuana dek bir dizide oynamamıştır.

Gülşen Yüksel Hangi Filmlerde Oynadı?

Gülşen Yüksel şuana dek bir filmde oynamamıştır.

Gülşen Yüksel’in Özel Hayatı Nasıldır?

2007 senesinde kendisi gibi gazeteci olan Müge Dağıstanlı ile birlikte Kanaltürk ekranlarında ”İkinci Sayfa” programını sunmaya başladı. Yaklaşık sekiz yıl yayın yaşamına devam eden program, 2015 senesinde kanalın kayyuma devredilmesi sonucu yayından kaldırıldı. Lakin aynı konsept ile yine aynı ikili bu sefer Kanal D’ye geçerek ”Renkli Sayfalar” programını sundu. Kısa zamanda magazin alanında ülke çapında tanınmayı başaran Gülşen Yüksel, 2012 tarihinde iş adamı Metin Salt ile evlendi. 

Metin Salt Veysel grubunun teknoloji şifrketi olan Vestek A.Ş’nin kurucusu bunun yanı sıra yöneticisi. Teknoloji firmalarında yöneticilik yapmasının bunun yanında bunun yanı sıra teknoloji alanında da köşe yazarlığı yapan Metin Salt, girişimcilik konularında mentorluk yapıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan Metin Salt bunun yanı sıra ODTÜ yüksek lisans sahibi. TÜBİTAK bünyesinde yürütülen bir çok teknoloji projesinde de Metin Salt yer aldı.

Gülşen Yüksel Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Var?

Gülşen Yüksel’in sosyal platformda Instagram ve Twitter platformlarında kullanıcı hesabı bulunmamaktadır. Bundan dolayı takipçi sayısı da bilinmemektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu