Başvurular

Gündoğmuş Belediyesi işçi alımı ilanı yayınlandı 2022

Gündoğmuş Belediyesi işçi alımı ilanı yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Gündoğmuş Belediyesi işçi alımı ilanı yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Gündoğmuş Belediyesi işçi alımı ilanı yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Gündoğmuş Belediyesi işçi alımı ilanı yayınlandı

Antalya ilimizde yer almakta olan Gündoğmuş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamı içinde 29 beden işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 19 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Gündoğmuş Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebe İl Müdürlüğümüzden,Hizmet Merkezlerimizden yahut www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin rakamının, talep sayısından fazla olması durumunda ( asil ve yedeklerin belirlenmesi ) 23.11.2018 tarihinde saat 11.00’de Gündoğmuş Noterliğinde kura çekimi yapılarak belirlenecektir.(Başvuran adayların isimleri talep sahibi kuruma bildirilecek olup Kura da ismi tespit edilen bireylere kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla 28.11.2018 tarihinde saat 11:00′ de Gündoğmuş Belediyesi hizmet binasında mülakat yapılacaktır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. -Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. İşin suresi geçicidir (1 ay ) Alınacak olan işçilere asgari ücret üzerinden maaş verilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
GÜNDOĞMUŞ NOTERLİĞİ 23.11.2018 11:00 – 12:00

Çalışma Adresi : FATİH MAHALLESİ ALPARSLAN TÜRKEŞ CADDESİ NO: 37 07860 GÜNDOĞMUŞ ANTALYA / TÜRKİYE

Bu makalemizde Gündoğmuş Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun  veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Gündoğmuş Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu