Başvurular

Günün KPSS Şartsız Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanları

Günün KPSS Şartsız Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde Günün KPSS Şartsız Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Günün KPSS Şartsız Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Günün KPSS Şartsız Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanları

Kamu İlanları olarak yeni gün itibariyle memur ve kamu işçisi alımı yapacağını ilan eden tüm kurumların ilanlarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için;

* Personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumlarının listesini,

* İlan metinlerinde bulunan kadro kontenjan bilgileri ile

* İlanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını haberimizin detay kısmında aktarıyoruz. 

PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI İLAN EDEN DEVLET KURUMLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden paylaşımı yaptığı ilanlar ile memur yada kamu işçisi alımı yapacağını ilan eden kurumların listesini siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

Şereflikoçhisar Ovası Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı, Ayvacık Belediyesi Geçici İşçi Alımı, Menemen Belediyesi 267 Geçici İşçi Alımı, Baltalimanı Polisevi Geçici İşçi Alımı, Troas Bölgesi Belediyeler Katı Atık Yönetimi Geçici İşçi Alımı, Menemen Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı, Hatay Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alımı, Van Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alımı

İstanbul Yeditepe Yapı 15 İşçi Alımı, Osmaniye Özidaş 1 İşçi alımı, Manisa Manulaş 6 İşçi alımı, Çanakkale Eceabat Belediyesi Engelli 1 İşçi Alımı, Eskişehir Espark 8 İşçi Alımı, Bartın Ulubel İmar 2 İşçi Alımı, İstanbul Kadıköy Belediyesi 5 İşçi Alımı, Mersin Erdemli İmar Geçici 1 İşçi Alımı, Ordu Orbel 9 İşçi Alımı.

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarında bulunan açık pozisyonlarda çok sayıda kadro için ilan yer alıyor. Özellikle kamu işçisi alım ilanının fazla olması ilanlarda çok değişik pozisyonlarda alım olmasına yol açtı. Bu çerçevede ilanlarda ofis, büro personeli ve işçisinin bunun yanında, teknik personel, saha personeli, idari işler ve hizmet sektörüne dair kadrolar yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet kurumlarında görev almak isteyen vatandaşların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları yer alıyor. Bu başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. Başvuru koşullarını sağlamadan başvuru yapan adayların ise başvuruları geçersiz sayılacak.

İlanlara başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Bunun bunun yanında kamu haklarından mahrum olmamak şartına haiz olması isteniyor. Adayların bunun bunun yanında şu şartları sağlamaları isteniyor.

Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. İlanlarda bulunan başvuru evraklarını derleyen adaylar ilan metninde bulunan adreslere başvurularını yapacaklar. 

Günün personel alım ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamu Grubunda Yayımlanan İlanlar için

Söz konusu ilanların bir bölümü İŞKUR Kamu Grubu İlanları bölümünde yayımlandı. O ilanlar için adaylar; Öncelikle bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Daha sonra açılan sayfada İşyeri Türü yazan yeri Kamu olarak işaretleyip ve Ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu