Biyografiler

Gürgen Öz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Gürgen Öz kimdir, biyografi kategorimizde 10 Mayıs 1978 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Gürgen Öz biyografisini paylaşalım istedik. Gürgen Öz kimdir?, Gürgen Öz nereli?, Gürgen Öz kaç yaşında, tüm detaylar Gürgen Öz biyografi makalemizde..

Gürgen Öz kimdir? – Biyografisi

Gürgen Öz (Bay Yanlış Dizi Levent)

Bay Yanlış dizisi Levent Yazman Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Gelin Gürgen Öz’ü  tanıyalım.

Gürgen Öz Kaç Yılında Doğmuştur?

Gürgen Öz 10 Mayıs 1978 doğumludur.

Gürgen Öz Nerede Doğmuştur?

Gürgen Öz, Zonguldak doğumludur.

Gürgen Öz’ün Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Gürgen Öz, 1.74cm boyunda 76 kilodadır.

Gürgen Öz’ün Göz Rengi Nedir?

Gürgen Öz’ün göz rengi yeşildir.

Gürgen Öz’ün Burcu Nedir?

Gürgen Öz, 10 Mayıs doğumlu olduğundan dolayı Boğa burcudur.

Gürgen Öz Nereden Mezun Olmuştur?

Gürgen Öz, .Ortaokul ile liseyi TED Zonguldak Koleji’nde okuduktan sonra üniversite için İstanbul’a yerleşmiştir. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde bir yıl eğitim gördükten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü oyunculuk ana sanat dalı giriş sınavlarına girip elde etmiştir ve 4 yıllık eğitimini burada tamamlamıştır. 2001 senesinde mezuniyet sonrası bir süre yüksek lisansa sürdü ve Davranış Psikolojisi ile Farkındalık Teknikleri üzerine çalışmıştır. 

Gürgen Öz’ün Eşi Kimdir?

Gürgen Öz, 2018’in Ağustos ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Emily Mahringer ile Danimarka’da evlenmiştir. Çiftin bu evlilikten İda Su adında çocuğu dünyaya gelmiştir.

Gürgen Öz Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Gürgen Öz, çeşitli dizilerde ufak roller aldıktan sonra televizyon kariyerine başladı. Okan Bayülgen’le çalışmaya başlayınca yoğunluk sebebiyle tez aşamasında yüksek lisans eğitimini yarım bırakmak zorunda kalmıştır. Gürgen Öz 2007 yazında sona eren, Okan Bayülgen’in sunduğu Makina programında da Murat Akkoyunlu ile bir çok tipleme yaparak, Türk halkının beğenisini elde etmiştir. Avrupa Yakası dizisinde cesur karakterini oynadı. En büyük çıkışını Aşk Oyunu dizisiyle yapmıştır. 2010 senesinde TRT’de yayınlanmaya başlayan ve “Sakarya Fırat” adlı dizide bir kaç bölümlüğüne rol almıştır. Gürgen Öz şu aralar Fox TV’de yayımlanmakta olan Bay Yanlış dizisinde Levent Yazman kişiliğine hayat vermektedir. 

Gürgen Öz Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Gürgen Öz, Zaman Makinesi 1973,Plajda, Çinliler Geliyor, Hokkabaz, Romantik Komedi, Romantik Komedi 2 ve Hareket Sekiz filmlerinde rol almıştır.

Gürgen Öz’ün Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Gürgen Öz’ün Instagram hesabı olan @gurgenozz’ün 502 bin takipçisi mevcuttur.

Bay Yanlış Dizisi Levent Yazman Nasıl Bir Karakterdir?

Levent Yazman, Cansu’nun erkek arkadaşıdır. 40’lı yaşlarında işinde son derece başarılı bir estetik cerrahıdır. Çalıştığı hastanenin bunun yanı sıra ortağıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu