Başvurular

Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! KPSS Şartsız Kadın -Erkek Herkes Başvurabilecek!

Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! KPSS Şartsız Kadın -Erkek Herkes Başvurabilecek!, iş başvuruları bölümünde Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! KPSS Şartsız Kadın -Erkek Herkes Başvurabilecek! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! KPSS Şartsız Kadın -Erkek Herkes Başvurabilecek! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! KPSS Şartsız Kadın -Erkek Herkes Başvurabilecek!

Kamu kurumlarına İŞKUR aracılığıyla KPSS şartı olmaksızın güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Kadın yahut erkek fark etmeksizin yapılacak olan güvenlik görevlisi alımı şartları bilgisi verildi. Resmi internet sitesinde yayına giren ilana göre 14 Ekim tarihine kadar başvurular kabul edilecek. İşte İŞKUR aracılığıyla yapılan kamu kurumlarına KPSS şartsız güvenlik görevlisi alımlarının ayrıntı kısmı…

BAŞVURU ŞARTLARI

5188 sayılı kanunun 10. maddesindeki şartları taşıyor olmak,

Valilik onaylı silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak,

En az 1 yıl deneyim sahibi olmak.

Başvurular 8-14 Ekim arası İBB’nin kariyer sitesindeki Genel Başvuru butonu üzerinden yalnızca özgeçmişlerin gönderilmesi yoluyla yapılacak.

Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların başvuru işlemlerini gerçekleştirmelerinin ardından yapılacak mülakat sonrası işe alım süreci bitecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu