Biyografiler

Hande Yılmaz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Hande Yılmaz kimdir, biyografi kategorimizde 4 Nisan 1991 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Hande Yılmaz biyografisini paylaşalım istedik. Hande Yılmaz kimdir?, Hande Yılmaz nereli?, Hande Yılmaz kaç yaşında, tüm detaylar Hande Yılmaz biyografi makalemizde..

Hande Yılmaz kimdir? – Biyografisi

Hande Yılmaz (İyi Günde Kötü Günde Dizisi Yasemin)

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Yasemin kişiliğine hayat verecek Hande Yılmaz 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon mezunu olan oyuncu, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alıp, oyuncu oldu. Rezzan Cast Ajansına bağlı oyuncularındandır. 2011 senesinde yayına giren Leyla ile Mecnun dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Daha sonra Aslan Ailem dizisinde Hande kişiliğine hayat verdi. Kuzey Yıldızında ise Sare karakterini oynadı. 2022’nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde, Yasemin kişiliği ile ekranlara gelecek. Oyuncu bu dizide Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaşıyor. Dizinin okuma çalışmaları biterken, dizinin 12 Eylül 2022 Cumartesi günü 20:00’da Star TV ekranlarında ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Yazımızın devamında Hande Yılmaz kaç senesinde dünyaya geldi? Boyu ve kilosu kaç? Saç ve göz rengi ne? Instagram adresi ne? Evli mi? Sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını ve daha fazlasını bulacaksınızdır işte detaylar…

Hande Yılmaz Kaç Yılında Doğdu?

Oyuncu, 4 Nisan 1991 senesinde dünyaya gözlerini açtı.

Hande Yılmaz Nerede Doğdu?

Yılmaz, 4 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Hande Yılmaz Boyu Kaç?

Oyuncu, 1,71 cm boy uzunluğunda.

Hande Yılmaz Kilosu Kaç?

Oyuncu, 56 kg ağırlığı civarında.

Hande Yılmaz Kaç Yaşında?

1991 yılı doğumlu oyuncu 2022 itibari ile 29 yaşında.

Hande Yılmaz Burcu Ne?

4 Nisan günü doğan oyuncu Koç burcu kadını.

Hande Yılmaz Göz Rengi Ne?

Oyuncunun göz rengi kahverengidir.

Hande Yılmaz Saç Rengi Ne?

Oyuncunun saç rengi siyahtır.

Hande Yılmaz Sevgilisi – Eşi Kim?

Oyuncunun herhangi bir evliliği yer almıyor. Sosyal medya aracında yazdığı ne kadar çok başak burcu var yazısı yüzünden başak burcu bir erkekle ilişkisi mi var sorusu akıllara geldi. Ama bu konu ile ilgili net bir bilgi yok.

Hande Yılmaz Nereden Mezun?

Oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da bitirdi. Daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde mezun oldu.

Hande Yılmaz Oynadığı Diziler?

2011-2014- Leyla ile Mecnun

2017- 2018- Aslan Ailem

2019- Kuzey Yıldızı

2022- İyi Günde Kötü Günde

Hande Yılmaz Oynadığı Filmler?

2014- Yabani

2015- Limonata

Hande Yılmaz Instagram Hesabı Ne?

Oyuncunun, 43,8 bin takipçili @handeyilmaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu