Başvurular

Hastanede çalışmak isteyenler için bu bölümlerden mezun 49 personel alım ilanı yayınladı!

Hastanede çalışmak isteyenler için bu bölümlerden mezun 49 personel alım ilanı paylaşımı yaptı!, iş başvuruları bölümünde Hastanede çalışmak isteyenler için bu bölümlerden mezun 49 personel alım ilanı paylaşımı yaptı! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Hastanede çalışmak isteyenler için bu bölümlerden mezun 49 personel alım ilanı paylaşımı yaptı! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Hastanede çalışmak isteyenler için bu bölümlerden mezun 49 personel alım ilanı paylaşımı yaptı!

Mersin Üniversitesi aracılığıyla hemşire, sağlık personeli, sağlık teknikeri alanlarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklamaldu. 2018 KPSS (B) grubu sınav puanu esas alınarak yapılacağı bildirilen personel alımında kuruma başvuru işlemlerinin 16.03.2020-30.03.2020’ye (Mesai Bitimi) kadar yapılabileceği bildirildi. Kurum aracılığıyla ilan edilen online başvuru formunu dolduran adayların asıl başvurularını ilan bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekiyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

Genel Şartlar:

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde gösterilen şartları taşımak.

Özel Şartlar:

Tercih edilecek pozisyonun karşısında bulunan şartları taşıyor olmak,

2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Böylelikle istihdam edilenler, hizmet anlaşmasi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle kurumlarınca anlaşmalerinin feshedilmesi yahut anlaşma dönemi içinde Bakanlar Kurulu Kararı ile tespit edilen istisnalar hariç anlaşmayi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden bu yana bir yıl geçmedikçe kurumların anlaşmali personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması.

Adaylarla hizmet anlaşmasi yapılacak olup, anlaşmade gösterilen şartları yerine getirmeyen adayların anlaşmaleri bir ay içinde feshedilecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların ilk kez istenen belgeler bölümünde bulunan 1(bir) numaralı online başvuru formunu doldurmaları zorunludur.

Online başvurusunu tamamlayan adaylar asıl başvurularını ilan bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan yalnızca birine başvurabilecek olup, birden fazla pozisyona başvuru yapanların başvuruları iptal edilecektir.

Adayların KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.
Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi olması gerekmektedir. Ayrıca adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü maksadıyla https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden alınan sigortalı hizmet dökümünün istediğimiz evraklara eklenmesi
gerekmektedir.

İlave belge istenen pozisyonlar için adayların istediğimiz belgeleri şahsen müracaat esnasında ıslak imzalı olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

İstenilen Belgeler:

Online Başvuru Formu (Sadece Doldurulacak ve Sistemden Gönderilecektir) (Online Başvuru Formu İçin Tıklayınız)

Ön Başvuru Formu (Lütfen Bilgisayar Ortamında İndirip Doldurunuz) (Ön Başvuru Formu İçin Tıklayınız)

2018 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi

Diploma Fotokopisi

Kimlik Fotokopisi

Özel Şart Belgesi (Varsa)

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu