Biyografiler

Hayrettin Onur Karaoğuz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Hayrettin Onur Karaoğuz kimdir, biyografi kategorimizde 1 Ocak 1984 doğumlu ve mesleği Sunucu olan Hayrettin Onur Karaoğuz biyografisini paylaşalım istedik. Hayrettin Onur Karaoğuz kimdir?, Hayrettin Onur Karaoğuz nereli?, Hayrettin Onur Karaoğuz kaç yaşında, tüm detaylar Hayrettin Onur Karaoğuz biyografi makalemizde..

Hayrettin Onur Karaoğuz kimdir? – Biyografisi

Hayrettin Onur Karaoğuz (Survivor )

Birçok dizi,film,tiyatro ve reklamda rol almış bir oyuncudur. Oyuncu kimliğinin bunun yanında sunucu ve komedyen olarak da bildiğimiz Hayrettin Netflix Türkiye’de yayına giren Exatlon adlı programın en dikkat çekici ve tanınmış yarışmacılarından biridir.Fanta markasının son iki senedir reklam yüzü olarak bilinen Hayrettin, genelde gençlik festivallerinde eğlence amaçlı tek kişilik gösteriler hazırlayıp sağlamaktadır.Bir dönem Hayrettin adlı komedi programını iki sezon boyunca ekranlara taşımıştır.Tiyatro alanında ise bir hayli ödülü bulunan Hayrettin Onur Karaoğuz kimdir,nerelidir,yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir ve araştırılan tüm bilgiler biyografi yazı içeriğimizde bulunmaktadır.

Hayrettin Tam Doğum Adı Nedir?

Hepimizin Hayrettin olarak tanıdığı ünlü komedyen ve oyuncunun tam doğum adının Hayrettin Onur Karaoğuz olduğu bilinmektedir?

Hayrettin Mesleği Nedir?

Kendisini hem oyuncu,hem sunucu,hem de komedyen mesleğini icra eden kişi olarak tanımlamaktayız.Ayrıca reklam filmlerinin aranılan yüzüdür.Medya sektöründe çok fazla tanınmış bir kişidir.

Hayrettin Doğum Tarihi Nedir?

Ünlü komedyen Hayrettin’in doğum tarihi 1Ocak 1984’tür.

Hayrettin Boyu Kaçtır?

Exatlon yarışmasıyla tekrardan dikkatleri üzerinde toplayan Hayrettin’in boyunun 178cm uzunluğunda olduğu bilinmektedir.

Hayrettin Kaç Kilodur?

Hayrettin 75 kilodur.

Hayrettin Kaç Yaşındadır?

1984 senesinde dünyaya geldiğu bilinen Hayrettin’in 2022 yılı itibari ile yaşı 36’dır.

Hayrettin Burcu Nedir?

Ocak ayı doğumlu Hayrettin Oğlak burcundandır.

Hayrettin Sevgilisi Var Mı?

Hayrettin özel yaşamıyla alakalı hemen hemen hiç gündeme gelememiş bir isimdir. Bu nedenle bir sevgilisi olup olmadığı da belirsizliğini korumaktadır.

Hayrettin Göz Rengi Nedir?

Ünlü oyuncu ve komedyen Hayrettin’in doğal göz rengi mavidir.

Hayrettin Saç Rengi Nedir?

Açık kahverengi saç rengine sahiptir.

Hayrettin Eğitim Hayatı Nasıl Geçmiştir?

İlk ve ortaokul eğitimini İstanbul’da bulunan Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Ardından lise eğitimi başlayan Hayrettin’in Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nden mezun olduğu bilinmektedir.2004 yılına gelindiğinde ise üniversite tercihini Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden yana kullanmıştır.Ardından bir çok oyunculuk ve sunuculuk gibi eğitimler aldığı bilinmekte.

Hayrettin Doğum Yeri Neresidir?

Hayrettin İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir.

Hayrettin Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

@hayrettin kullanıcı adıyla instagramda tanınıyor. Hayrettin’in bu hesapta 729,1k takipçisi bulunmaktadır.Aynı kullanıcı adıyla twitterda da bulunutyor ve orada da belli bir takipçi kitlesine sahiptir.Youtube’da ise 2,09 milyon abone sayısıyla Hayrettin kullanıcı adıyla bir kanalı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu