Başvurular

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları

İpragaz Personel Alımı Yapıyor. İpragaz personel alımlarına başvurmak için sizde elinizi hızlı tutun. Günümüzde yeni bir iş bulmak artık çok zor. Artan rekabet personel değerini de artırmış şirketler iş başvurularında daha çok bilgi ve tecrübe sahibi personelleri bünyesine katmayı hedeflemiştir.

İpragaz hangi illere Personel Alımı Yapıyor? İpragaz’da çalışmak için şartlar nelerdir ? İpragaz’da çalışmak için hangi okuldan mezun olmak gerekir? Hepsini yazımızın devamından öğrenebilir iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İpragaz A.Ş.

Bir çok ülkede hizmet veren İpragaz hedeflediği başarıyı yakalamıştır. Yaklaşık 28 ülkede hizmet vermesine karşın kayıtta 16.000 çalışanı ile birden çok insana iş olanağı sağlamaktadır. Ortalama cirosu ile birden çok insanın geçimini sağlamasına kolaylık sağlayan ipragaz çalışanlarını dinlemekte ve tüketiciye daha iyi hizmet verebilmek için ürün değerini arttırıp çalışanlarını mutlu etmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin ilk sıvılaşmış gaz üretimini izmir’de başlatan ipragaz Lpg gereksinimini karşılayarak birden çok tüketiciye kolaylık sağlamıştır.

İpragaz İnsan Kaynakları

Sizde İpragaz personeli olmak için başvuru yapmanız ve başvurunuzun cevabını beklemeniz yeterli. İpragaz her mezun için değişik departmanda farklı işler sunabiliyor. Yani illa İpragaz’da çalışmak için lise yada üniversite mezunu olmanız gerekmiyor , ilk okul mezunlarına da İpragaz’ın kapısı açık.

Çalışma Saatleri ve Diğer olanaklar;

  • Öğle Yemeği Yardımı
  • Personel Servisleri
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Bireysel Emeklilik Sistemi
  • Çalışma Saatlerimiz haftada 43 saattir. Mesai, Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:45 içindedır.

İzin Politikası:

1 – 5 yıl            : 14 iş günü
6 – 15 yıl          : 20 iş günü
15 yıl ve üzeri : 26 iş günü

İpragaz çalışanlarının %92’si erkek %8’i kadındır. Çalışanların yaş hemen hemensı 40’dır.

İpragaz Personel Alımı ve İş Başvurusu

İpragaz personel alımı için insan kaynaklarını kullanmaktadır. Yapılan başvuruları inceleyen İpragaz İk uygun bulunan adayları görüşmeye çağırarak işe alım süreci gerçekleştirmektedir. Aradığı işçi ve personel profili olarak yardımsever, ekip çalışmasına yatkın, Nitelikli, kendini geliştirmeyi amacında olan, iş dostları ile uyumlu çalışabilecek personelleri tercih etmektedir.

Genel Nitelikler olarak Askerliğini yapmış yahut muaf, Pozisyona göre seyahat engeli bulunmayan ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip, istediğimiz görevi eksiksiz ve zamanında yerine getirebilecek personeller aramaktadır. İpragaz personel alımına İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu