Başvurular

İş Arayan Vatandaşlar! Kayseri Kocasinan İmar 30 İşçi Alımları Başladı!

İş Arayan Vatandaşlar! Kayseri Kocasinan İmar 30 İşçi Alımları Başladı!, iş başvuruları bölümünde İş Arayan Vatandaşlar! Kayseri Kocasinan İmar 30 İşçi Alımları Başladı! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İş Arayan Vatandaşlar! Kayseri Kocasinan İmar 30 İşçi Alımları Başladı! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İş Arayan Vatandaşlar! Kayseri Kocasinan İmar 30 İşçi Alımları Başladı!

Kayseri Kocasinan imar yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Resmi gazetede yayına giren ilana göre 30 kadın proje ve raporlama personeli alınacak. Başvuru zamanının 2 gün sonra sona erecek olduğunu ifade eden Kayseri Kocasinan İmar 30 kadın personel alım şartları nelerdir?

Genel Şartlar

  1. T.C. vatandaşı olmak
  2. Kamu Haklarından mahrum olmamak
  3. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  4. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak
  5. Emekliliğe hak kazanmamış olmak
  6. Kayseri ‘de ikamet ediyor olmak
  7. 29-35 yaş aralığında olmak
  8. Yüksek lisans mezunu olmak
  9. İleri derecede İngilizce biliyor olmak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu