Başvurular

İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı

İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı, iş başvuruları bölümünde İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı

Türkiye genelinde elektrik teknikeri olarak görev almak isteyenler için İŞKUR üzerinden toplamda 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacağın bilgisi verildi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayına giren elektrik teknikeri ve teknisyeni personel alım ilanında adayların yapacağı görevler aktarıldı. 

KAÇ TANE ELEKTRİK TEKNİKERİ VE TEKNİSYENİ ALINACAĞI BELLİ OLDU

Elektrik teknikeri personel alım ilanına başvuru yapmak isteyenler için 123 personel alım ilanı yayınlanırken elektrik teknisyeni personel alım ilanına başvuru yapacaklar için ise 177 personel alım ilanı yayına girdiği görüldü.

ELEKTRİK TEKNİKERİ PERSONEL ALIMI İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayına giren elektrik teknikeri alım ilanları şöyle:

ELEKTRİK TEKNİSYENİ PERSONEL ALIMI İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayına giren elektrik teknsyeni alım ilanları şöyle:

İŞKUR TEKNİKER İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayına giren elektrik teknikeri personel alım ilanına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2831 adresi üzerinden yapılırken elektrik teknisyeni personel alım ilanlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=45301 adresi üzerinden uygulayabilirsiniz. 

Onlline başvuru yapmak ve illere göre ELEKTRİK TEKNİKERİ PERSONEL ALIMI yapan kamu ve özel kurumların ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

Onlline başvuru yapmak ve illere göre ELEKTRİK TEKNİSYENİ PERSONEL ALIMI yapan kamu ve özel kurumların ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu