Başvurular

İŞKUR’dan İş Arayan Vatandaşlara Açıklama! 81 İlde 39 bin 42 Personel Alımı Başladı!

İŞKUR’dan İş Arayan Vatandaşlara Açıklama! 81 İlde 39 bin 42 Personel Alımı Başladı!, iş başvuruları bölümünde İŞKUR’dan İş Arayan Vatandaşlara Açıklama! 81 İlde 39 bin 42 Personel Alımı Başladı! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR’dan İş Arayan Vatandaşlara Açıklama! 81 İlde 39 bin 42 Personel Alımı Başladı! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR’dan İş Arayan Vatandaşlara Açıklama! 81 İlde 39 bin 42 Personel Alımı Başladı!

İŞKUR iş arayan binlerce vatandaş için çok mühim bir bilgilendirmede bulundu. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, hemen hemen 40 Bin personel istihdam edilecek. İşte en fazla alım yapılacak meslek grupları ve güncel sonuçlara göre İŞKUR sistemi üzerinde 81 ilden en fazla işçi, eleman, personel alım ayrıntı kısmı…

BEDEN İŞÇİSİ (GENEL): 28533 kişi

SATIŞ DANIŞMANI/UZMANI: 3865 kişi

TEMİZLİK GÖREVLİSİ: 3767 kişi

GARSON (SERVİS ELEMANI): 2877 kişi

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR’da iş başvurusu yapmak istenildiğinde öncelikli olarak sisteme kayıt olmak gerekiyor. Ardından kayıt olunan bilgilerle sisteme giriş yapıldıktan sonra ikamet edilen şehir ve aranan meslek girilerek çıkan sonuçlara göre başvuru işlemleri gerçekleşebiliyor. Siz de sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki bağlantılar üzerinden şu anda açık olan bütün iş ilanlarını görebilir ve başvurularınızı uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu