Başvurular

İzmir Büyükşehir Belediyesi 15 personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi 15 personel alımı yapacak!, iş başvuruları bölümünde İzmir Büyükşehir Belediyesi 15 personel alımı yapacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İzmir Büyükşehir Belediyesi 15 personel alımı yapacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İzmir Büyükşehir Belediyesi 15 personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları paylaşımı yaptı. Yayınlanan ilanlara göre İzenerji 5 büro personeli, 1 okul öncesi öğretmeni, 1 psikolojik danışman, 1 bilgisayar teknikeri, 5 temizlik personeli ve 2 çocuk gelişimcisi alımı olmak üzere toplam 15 personel alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları bugün başlamış olup 4 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

İzenerji ’ye alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir. Peki, mesleklere göre adaylardan istediğimiz şartlar nelerdir? İzenerji iş başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm detaylar…

BÜRO PERSONELİ ALIMI

İzenerji toplamda 5 büro personeli alımı yapacak olup bu kadrolaya başvuru yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanıyor olabilmeleri gerekmektedir.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ALIMI

Toplamda 1 adet okul öncesi öğretmeni alımı yapılacak olup adayların en az lise mezunu ve hayat boyu öğretmeyi ilke edinmiş, iletişim gücü yüksek adaylar başvuru yapabilirler.

PSİKOLOJİK DANIŞMAN ALIMI

Toplamda 1 adet psikolojik danışman alımı yapılacak olup adayların üniversitelerin psikolojik bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

BİLGİSAYAR TEKNİKERİ ALIMI

Toplamda 1 adet bilgisayar teknikeri alımı yapılacak olup adayların yüksekokul yahut üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Toplamda 5 adet temizlik personeli alımı yapılacak olup adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ ALIMI

Toplamda 1 adet çocuk gelişimcisi uzmanı alımı yapılacak olup adayların en az meslek liselerinin çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İKAMET ŞARTI BULUNMAMAKTADIR

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji A.Ş aracılığıyla İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ sayfasında bulunan ilan özelliklerinde her hangi bir ikamet şartı belirtilmemiştir.

İZENERJİ İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İzenerji aracılığıyla yukarıda gösterilen bu kadrolara iş başvuruları 2-4 Kasım 2020 tarihleri içinde www.izenerji.com.tr web adresi üzerinden CV bankasına online başvuru şeklinde olacaktır.

İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi’nin İŞKUR sayfasında paylaşımı yaptığı ilan ayrıntı kısmını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu