Başvurular

İzmir İzelman Yeni İş İlanı Yayınladı! 3 Personel Alım Şartları..

İzmir İzelman Yeni İş İlanı Yayınladı! 3 Personel Alım Şartları.., iş başvuruları bölümünde İzmir İzelman Yeni İş İlanı Yayınladı! 3 Personel Alım Şartları.. ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İzmir İzelman Yeni İş İlanı Yayınladı! 3 Personel Alım Şartları.. ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İzmir İzelman Yeni İş İlanı Yayınladı! 3 Personel Alım Şartları..

İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde açık ve kapalı olmak üzere hemen hemen 13341 kapasite ile otopark hizmeti sunan İzelman, yeni iş ilanı paylaşımı yaptı. Sadece özgeçmişle başvuruların yeterli bulunacağını bildiren İzelman, yayına giren iş ilanına göre son başvuru tarihi 6 ağustos 2021 olarak belirlendi. aralarında elektrik teknisyeni ve endüstri mühendisi alımı da bulunacağı açıklanan ilanın başvuru şartları…

Genel Şartlar

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmak veya askerlik hizmetinden muaf olmak
  3. Meslek liselerinin alakalı bölümlerinden mezun olmak.
  4. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve yaşamın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar suçlar ile uyuşturucu yahut ikazcı madde suçları zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinim ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerini aklama, kaçakçılık, kasten adam yaralama ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak şartları yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu