Biyografiler

Jasmine Simin Berkiş kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Jasmine Simin Berkiş kimdir, biyografi kategorimizde Bilinmiyor doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Jasmine Simin Berkiş biyografisini paylaşalım istedik. Jasmine Simin Berkiş kimdir?, Jasmine Simin Berkiş nereli?, Jasmine Simin Berkiş kaç yaşında, tüm detaylar Jasmine Simin Berkiş biyografi makalemizde..

Jasmine Simin Berkiş kimdir? – Biyografisi

Jasmine Simin Berkiş (Akıncı Dizisi Özlem)

Genç oyuncunun doğum tarihi ve doğum yeri bilinmemektedir. Lise eğitimini Ataşehir Adıgüzel  Güzel Sanatlar Lisesinden tamamlamıştır.

Üniversite eğitim hayatına ise Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim yaşamına  sürdürmektedir. Oyunculuk bunun yanında şarkı söylemeyi ve müzik dinlemeyi seven isim 2014 senesinde jürilerin Hadise, Murat Boz ve Mustafa Ceceli nin olduğu O Ses Türkiye’ye müsabakasında Memory adlı parçayı seslendirdi. Güzelliği kadar sessiyle de oldukça büyük beğeni alan isim ardından 2022  tarihinde çıkarmış olduğu Uçuyorsa Kanatların isimli şarkısı, büyük ilgi görüp beğeni toplamış adını duyurmayı başarmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini ise Atv ekranlarında yayına giren  Akıncı dizisinde Özlem kişiliğine hayat verecektir.  Dizinin oyuncu ekibinde bulunan usta isimler bulunmaktadır. O isimler, Didem İnselel, Şükrü Özyıldız, Tolga Tekin, Atakan Hoşgören, Zeynep Melisa Alpergün, Sermet Yeşil, Deren Talu, Büşra Develi gibi isimler bulunmaktadır.  Genç oyuncu burada oyunculuk kabiliyetini gösterecektir.

Bilim kurgu türündeki Akıncı dizisinde bulunan oyuncu Fatih’in çalıştığı okula yeni gelen öğrencidir. Havalı halleri kızları rahatsız etse de Murat onu koruyan kişi olacak ve aralarında bir aşk olacak. Akıncı’nın yakalattığı Ali Karan’ın kızı olan Özlem rolünü hayat verecektir.

 Hem müzik kariyerinde kendini geliştirmek hem de oyunculuk kariyerine önem veren genç oyuncu kabiliyetlerini geliştireceğini ve müzik dinlemeyi, spor yapmayı ve kendini geliştirmek hoşlanmaktadır.

Jasmin Simin Berkiş Ne Zaman Doğdu?

Henüz ekranlarla yeni tanışan Berkiş’in doğum tarihi ile alakalı net bir veri bulunmamaktadır.

Jasmine Simin Berkiş Boyu Kaç?

Genç oyuncu 1.68 boy uzunluğuna sahiptir.

Jasmine Simin Berkiş Kaç Kilo?

Oyuncu 50 kg ağırlığındadır.

Jasmine Simin Berkiş Kaç Yaşında?

Doğum tarihi ve bilgisine halen ulaşılmamış ama 20 yaşında olduğu tahmin ediliyor.

Jasmine Simin Berkiş Nereden Mezun?

Güzel oyuncu Haliç Üniversitesinden eğitim görmektedir.

Jasmine Simin Berkiş Rol Aldığı Filmler ve Katıldığı TV Programları?

O Ses Türkiye Çocuklar

2022- Akıncı

Jasmine Simin Berkiş Instagram Hesabı?

Genç oyuncunun kullandığı sosyal platform adresi yoktur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu