Biyografiler

Kaan Urgancıoğlu kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Kaan Urgancıoğlu kimdir, biyografi kategorimizde 8 Mayıs 1981 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Kaan Urgancıoğlu biyografisini paylaşalım istedik. Kaan Urgancıoğlu kimdir?, Kaan Urgancıoğlu nereli?, Kaan Urgancıoğlu kaç yaşında, tüm detaylar Kaan Urgancıoğlu biyografi makalemizde..

Kaan Urgancıoğlu kimdir? – Biyografisi

Kaan Urgancıoğlu (AŞK 101 Dizisi Kemal)

Kaan Urgancıoğlu aşağı yukarı herkesin bir dönem takip ettiği dizide rol almış oyuncudur. Kendisine verilen her rolü başarıyla icra eden Kaan Urgancıoğlu’nun şu anda da Aşk 101 dizisinde oynadığı Kemal kişiliği bi hayli ilgi görüyor.Hayranları aracılığıyla yaşamı araştırılan oyuncuyu bizler de sizin için araştırmaya koyulduk. Kaan Urgancıoğlu kimdir,nerelidir,yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir?Oynadığı dizi ve filmler hangileridir gibi tüm merak ettiğiniz sorular ve çok daha yükseksı yanıtlarıyla birlikte makalemizde yer alıyor…

Kaan Urgancıoğlu Mesleği Nedir?

Kaan Urgancıoğlu Türk televizyon dizisi ve film oyuncudur.Henüz genç bir yaşta olmasına rağmen uzun süredir oyunculuk mesleğini icra etmesiyle bilinmekte.Kaan Urgancıoğlu yalnızca televizyon dizilerinde değil,film projeleri ve tiyatro oyunlarında da rol alan bir oyuncu olarak bilinmekte.

Kaan Urgancıoğlu Ne Zaman Doğdu?

Urgancıoğlu’nun doğum tarihi 8 Mayıs 1981 olarak bilinmekte.

Kaan Urgancıoğlu Kaç Kilodur?

Urgancıoğlu şu anda 75 kilodur.

Kaan Urgancıoğlu’nun Boyu Kaç?

Oldukça uzun boya sahip ünlülerden biri olma özelliğini taşır Kaan Urgancıoğlu. Alınan bilgilere göre ise boy uzunluğu 183 santimetre.

Kaan Urgancıoğlu Kaç Yaşında?

1981 senesinde dünyaya geldiğu bilinen Kaan Urgancıoğlu’nun 2022 yılı itibari ile yaşı 39’dur.

Kaan Urgancıoğlu Hangi Burç?

Ünlü oyuncunun Boğa burcu erkeği olduğu bilinmekte.

Kaan Urgancıoğlu’nun Sevgilisi Kimdir?

Ünlü oyuncunun sevgilisinin kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Oymak olduğu bilinmekte. Zeyenp Oymak 4N1K adlı filmde tanınırlığa kavuşmuş bir isimdir.Zeynep Oymak 28 Ağustos 1981 senesinde dünyaya gelmiştir.Kaan Urgancıoğlu ile olan ilişkisi ize uzun senelera dayanıyor.Ayrıca oyuncu Zeynep Oymak’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuş olması da edinilen bilgiler içinde yer alıyor.

Kaan Urgancıoğlu’nun Göz Rengi Nedir?

Sevilen oyuncunun doğal göz rengi kahverengidir.

Kaan Urgancıoğlu Doğum Yeri Neresidir?

Urgancıoğlu adlı oyuncu İzmir doğumludur.

Kaan Urgancıoğlu’nun Aldığı Eğitimler Nelerdir?

Oyuncunun ilkokul,ortaokul ve lise eğitimlerini özel bir kolejde aldığı bilinmekte.Oyuncu Urgancıoğlu üniversite okumak için İstanbul ilini tercih ediyor. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun olduğu bilinmekte. Akabinde oyunculuk üzerine kendini geliştirmek isteyen Urgancıoğlu New York’ta bulunan oyunculuk okulunda 4 ay eğitim almıştır. Bu oyunculuk okulunun ismi ise Stella Adler Studio of Acting…

Kaan Urgancıoğlu Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Bugünje kadar bir çok dizi ve filmde oynadığı bildiğimiz oyuncunun tüm projeleri:

İlk Aşk

Aşk 101

Kampüsistan

Sessiz Gece

Yeniden Çalıkuşu

Gülpare

Azap Yolu

Limon Ağacı

Bir Ömür Yetmez

Ayrılık

Filinta

Kara Sevda

Düşman Kardeşler

Leyla ile Mecnun

Tutsak

Ah Polis Olsam

Seni Çok Özledim

Körfez Ateşi

Karaoğlan

Kaan Urgancıoğlu’nun Sosyal Medya Hesapları Neler?

Ünlü oyuncunun instagram ve twitter kullanıcısı olduğu bilinmekte. İnstagramda @kaanurgancioglu kullanıcı adıyla bulacaksınızdır. Bu hesapta 1,7 milyon takipçisi ve 354 gönderisi yer alıyor. Twitterda da kullanıcı adı aynıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu