Biyografiler

Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Kaan Yıldırım kimdir, biyografi kategorimizde 24 Aralık 1986 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Kaan Yıldırım biyografisini paylaşalım istedik. Kaan Yıldırım kimdir?, Kaan Yıldırım nereli?, Kaan Yıldırım kaç yaşında, tüm detaylar Kaan Yıldırım biyografi makalemizde..

Kaan Yıldırım kimdir? – Biyografisi

Kaan Yıldırım (Hekimoğlu Dizisi Mehmet)

2019 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.. Yabancı bir diziden bir araya getirilen dizinin konusu epey dikkat çekerken oyuncu kadrosu da bir o kadar merak konusu oldu. Biz de bu makalemizde dizinin Mehmet kişiliğine hayat veren Kaan Yıldırım’ın yaşamını söz edeceğiz. Peki Kaan Yıldırım Kim? Kaç Yaşında ? Nerede ve ne zaman dünyaya geldi? Ne iş yapıyor? Boyu ve kilosu kaç? Burcu ne ? Göz rengi ne? Sevgilisi var mı? Nereden mezun gibi sorular ve yanıtları makalemizde…

Kaan Yıldırım Ne İş Yapıyor?

Yıldırım dizi ve film oyuncusudur. Şimdiye kadar bir çok dizi ve filmde bulunan Yıldırım Bugünlerde Hekimoğlu dizisinde Mehmet kişiliğiyle ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.

Kaan Yıldırım Kaç Yılında Doğdu?

Oyuncu Yıldırım 24 Aralık 1986 tarihinde dünyaya gözlerini açtı.

Kaan Yıldırım Kaç Yaşında?

Oyuncu 34 yaşındadır.

Kaan Yıldırım Nerede Doğdu?

Oyuncu Yıldırım İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Kaan Yıldırım Boyu Kaç?

Yakışıklı oyuncu 1.80 cm boy uzunluğunda.

Kaan Yıldırım Kilosu Kaç?

Oyuncu 70 kilo ağırlığında.

Kaan  Yıldırım Göz Rengi Ne?

Oyuncu Yıldırım açık kahverengi göz rengine sahip.

Kaan Yıldırım Burcu Ne?

Oyuncu oğlak burcu erkeği.

Kaan Yıldırım Evlendi Mi?

Genç oyuncu 2016 senesinin Mayıs ayında kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi  Ezgi Eyüpoğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Lakin evlilikleri çok uzun sürmeyen çift 2019 senesinin Haziran ayında boşandılar.

Kaan Yıldırım Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncu Yıldırım ünlü şarkıcı Hadise ile uzun zamandır birliktelik yaşıyor. Önceleri birlikteliklerini göz önünde yaşamak istemeyen çift, ardından Instagram üzerinden fotoğraflar atarak birlikteliklerini ilan ettiler.

Hadise Kim?

Belçika doğumlu Türk şarkıcıdır.34 yaşındadır.2005 senesinde “Stir Me Up”şarkısıyla kariyerine başladı ve Eurovision müsabakasında “Düm Tek Tek”şarkısı ile 4. olarak geniş kitlelerce tanındı.Çok bi hayli beğeni alan saatçı Hadise O Ses Türkiye müsabakasında jüri kullanıcı hesabı yapıyor ve bir süredir de Kaan Yıldırım ile aşk yaşıyor.

Kaan Yıldırım Nereden Mezun Oldu?

İstanbul’da doğan oyuncu üniversite için İngiltere’nin Londra şehrine gitti ve burada Brunel Üniversitesi’nde pazarlama bölümü okudu. Daha sonra Türkiye’ye döndü ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Kaan Yıldırım İlk Oynadığı Dizi Ne?

Oyuncu ilk kez 2013’te Kayıp dizisinde Kadir rolünü canlandırdı.

Kaan Yıldırım Nasıl Tanındı?

Oyuncu Kayıp dizisinden sonra 2014’te Ulan İstanbul dizisinde oynadı ve buradaki oyunculuk sergilediği güçle geniş kitlelerce tanındı.

Kaan Yıldırım Hangi Dizilerde Oynadı?

2013-Kayıp(Kadir)

2014-Ulan İstanbul(Ferdi)

2015-Adı Mutluluk(Batu)

2016-Kalbim Yangın Yeri(Volkan)

2017-Klavye Delikanlıları(Kerem)

2018-İnsanlık Suçu(Cemal)

2019-Halka(Kaan)

2019-Hekimoğlu(Mehmet)

Kaan Yıldırım Hangi Filmlerde Oynadı?

2014-Ümmü Sıbyan:Zifir

2015-Yok Artık

2017-Bölük

Kaan Yıldırım Instagram Hesabı Ne?

1 milyon takipçili Instaram adresi: @kaannyildirimm

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu