Biyografiler

Kamil Güler kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Kamil Güler kimdir, biyografi kategorimizde 12.10.1972 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Kamil Güler biyografisini paylaşalım istedik. Kamil Güler kimdir?, Kamil Güler nereli?, Kamil Güler kaç yaşında, tüm detaylar Kamil Güler biyografi makalemizde..

Kamil Güler kimdir? – Biyografisi

Kamil Güler (Bu Benim Masalım Dizisi Ünsal)

Ünlü oyuncu Kamil Güler, 12 Ekim 1972 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Eğitim senelerı ve sonrası ile ilgili çok bir bilgiye sahip olmadığımız ünlü sanatçının babasının asker olması bundan dolayı bir çok şehir gezdiği bilinmektedir. Kamil Güler, İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’nun kurucularından olup, ilk zamanlarında oyuncu olarak devam ederken, ardından herkes kendi işiyle ilgilenebilsin, yazarlar, yönetmenler ve oyuncular kendi işlerine yoğunlaşabilsinler idye CEO’luğunu yapmış ve bir süre sonra da oradan ayrılmıştır. 1996 senesinde Şehnaz Tango isimli dizide oynamıştır. 2001 senesinde Çiçek Taksi adlı diziye başlamış, ardından 2005 senesinde Gümüş dizisinde rol almıştır. En son adı ‘’Deliler Fatihin Fermanı’’ adlı filmde rol almıştır.

Kamil Güler Ne Zaman Doğdu?

Ünlü sanatçı Kamil Güler. 12 Ekim 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Kamil Güler Boyu Kaç?

Başarılı oyuncu Kamil Güler 1.80 metre boyundadır.

Kamil Güler Kaç Kilo?

Kamil Güler 74 kilogram ağırlığındadır.

Kamil Güler Kaç Yaşında?

1972 senesinde doğan ünlü oyuncu Kamil Güler 48 yaşındadır.

Kamil Güler Eşi Kim?

Ünlü oyuncu Kamil Güler 3 evlilik yapmıştır. İlk evliliği Gazeteci Sevim Gözay, 2. Evliliği oyuncu Yeşim Büber, son evliliği ise milli voleybolcu  Neslihan Demir ile olmuştur.

Kamil Güler Burcu Ne?

12 Ekim’de doğan ünlü oyuncu Kamil Güler’in burcu Terazi olarak bilinmektedir.

Kamil Güler Yapımları Nelerdir? 

Kamil Güler’in  oynadığı yapımlar; Emanet, Ömerçip, Acemi Cadı, Zoka, Gümüş, Komiser Nevzat, Çiçek Taksi, Benimle Evlenir Misin, M.A.T, 321 Pişir, Hazan, Kızım Nerede, Sağ Salim, Güzel Çirkin, Kelime Zinciri olarak bilinmektedir.

Kamil Güler Nereden Mezun?

Ünlü Oyuncu Kamil Güler’in eğitim yaşamı ile alakalı bir bilgi bulunmamaktadır.

Kamil Güler Nerede Doğdu?

Kamil Güler 1972 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir.

Kamil Güler Esasen Nereli?

Adana doğumlu olan Kamil Güler’in babasının asker olmasının sebebiyle bir çok yer gezdiği aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Kamil Güler Instagram Hesabı?

Kamil Güler’in Instagram hesabı bilinmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu