Başvurular

Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak!

Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak!, iş başvuruları bölümünde Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamu Personeli Olmak İsteyenler! Kamu İlanları Yayınlandı! 1500 Alım Olacak!

Kamu personeli olmak isteyenler için kamudan her gün ilanlar yayınlanmaya sürdürmekte. Toplamda 1500 personel alımı bulunacağını öğrenen ve iş arayan vatandaşlar nerede ve hangi şartlarda alım bulunacağını düşünüyor. Pek çok il ve kurumda alım yapılacak. Peki kimler başvurabilecek? Şartları nelerdir?

İstanbul Beylikdüzü 10 Memur Alımı

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesine 10 memur alımı bilgisi verildi. Başkanlık aracılığıyla yapılan bilgilendirmede Belediye Başkanlığına KPSS puanı esas alınarak Genel İdare Hizmetleri sınıfında çalıştırılacak memur alımı gerçekleştirilecek.

Adalet Bakanlığı 26 Kamu Personel Alımı

Adalet Bakanlığı 26 anlaşmali kamu personeli alımı için iki ilan birde paylaşımı yaptı yayına giren ilanın ilki 8 kişi ve ikinci olan 18 kişi olarak yayınlandı.

Merkez Bankası 40 Uzman Yardımcısı Alımı

Merkez Bankası 40 kamu personeli alımı yapıyor. Alımı yapılacaklar için başvurular başladı. Banka memuru olma şartları neler olduğu sunuldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 Antrenör Alımı

Gençlik Spor Bakanlığınca kamu personeli alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden ilana çıkarılmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığı 350 yeni kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Peki başvuracaklar için aranan şartlar nelerdir? Kimler başvurabilecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ülke genelinden başvuru şartlarını taşıyan bireyler içinden 50 devlet memuru alımı yapılacağı yerel yönetimler aracılığıyla bilgisi verildi.

kamu

Çukobirlik Müfettiş Yardımcısı Alımı

Çukobirlik Genel Müdürlüğü müfettiş yardımcısı alımı yapıyor. Başvuruları başlamış olup 27 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

MEB 6 branşta kamu personel alımı başvurusu almaya başladı. Bakanlık bu alınacaklara hemen hemen 5-10 bin TL maaş ödemesi yapılacak.

Dışişleri Bakanlığı Sekreter Alımı

Dışişleri Bakanlığı aracılığıyla yapılan açıklamalarla kamuoyuna açıklamaldu. Yeni kadrolara anlaşmali kamu personeli alımı yapan bakanlık, detaylar ve başvuru süreçlerinin eksiksiz yerine getirilmesini istiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu