Başvurular

Kamuya En Kalabalık Kamu İşçisi, Devlet Memuru ile Sözleşmeli ve Askeri Personel Alım İlanları

Kamuya En Kalabalık Kamu İşçisi, Devlet Memuru ile Sözleşmeli ve Askeri Personel Alım İlanları, iş başvuruları bölümünde Kamuya En Kalabalık Kamu İşçisi, Devlet Memuru ile Sözleşmeli ve Askeri Personel Alım İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamuya En Kalabalık Kamu İşçisi, Devlet Memuru ile Sözleşmeli ve Askeri Personel Alım İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamuya En Kalabalık Kamu İşçisi, Devlet Memuru ile Sözleşmeli ve Askeri Personel Alım İlanları

Devlet kurumları 2019 senesinin başlamasının ardından çok sayıda personel alımı için ilan yayımladılar. Askeri Personel, Kadrolu Memur, Sözleşmeli Personel, Kamu İşçisi alanlarına yapılacak alımlara dair tüm ayrıntı kısmı ve ilan metinlerini sizlerle paylaşmak istedik. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANLARI

Kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan anlaşmali personel alım ilanlarının tamamı ve kadro bilgileri şu biçimde,

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre en fazla alım ilanı bulunan alan anlaşmali personel alım ilanı statüsünde. Bu statüde binlerce personel alımı yapıyor. İşte kadro bilgileri;

Diyanet İşleri Başkanlığı 9 bin 500 anlaşmali personel alımı, İçişleri Bakanlığı 1200 anlaşmali personel alımı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı 80 anlaşmali personel, Manisa Celal Bayar Üniversitesi 55 anlaşmali personel, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii, Maliye ve Hazine Bakanlığı 7 anlaşmali personel, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 54 anlaşmali personel alımı yapıyor. Bu kurumların dışında Mersin Üniversitesi 67, Malatya Üniversitesi 38 anlaşmali personel ve Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 1 anlaşmali personel alımı yapacak.

KADROLU MEMUR ALIM İLANLARI

Söz konusu personel alım  ilanları içinde en az alım ilanına sahip olan alanlardan. Kadrolu kamu personeli alımı yapacağını ilan eden kurumlara dair detaylar şu biçimde,

Dışişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri, Genelkurmay Başkanlığı silahlı kuvvetler uzman yardımcısı, TÜBİTAK Araştırma Personeli, Uzman ve Uzman Yardımcısı.

ASKERİ PERSONEL ALIM İLANI

Askeri personel alımı için ilan yayımlayan tek kurum Milli Savunma Bakanlığı. MSB paylaşımı yaptığı kamu personel alım ilanında Uzman Çavuş ve Uzman Onbaşı alımı yapacağını açıkladı.

KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANI

Kamu işçisi alımı için ilan yayımlayan kurumlar içinde Gençlik Spor Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Türkiye Taşkömürü Kurumu yer alıyor. Aile ve Çalışma Bakanlığı’na Bağlı SYDV’lerde işçi alımı yapıyorlar. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına ilişkin tüm detaylar haberimizin altında yer alıyor.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları için TIKLAYINIZ

SYDV İşçi Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Kadrolu Memur için TIKLAYINIZ

Askeri Personel için TIKLAYINIZ

Türkiye Taşkömütü Kurumu 1000 Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Spor Bakanlığı 3 Bin 243 İşçi Alımı Kadroları ve Başvuru Tarihleri için TIKLAYINIZ

165 Memur, Hademe, Hizmetli Alım İlanı! Puan Şartı Yok KPSS’ye Girmiş Her Aday Başvuru Yapabilir

Personel Alım İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak için bizleri takip edin;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu