Başvurular

Kamuya KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı

Kamuya KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde Kamuya KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Kamuya KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kamuya KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı İçin DPB’de İlan Yayımlandı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) personel alımı için ilan yayımladı. 

Kurumun kendisine ait kurumsal internet sayfası üzerinden ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan personel alım ilanında bulunan tüm ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik. 

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanı iki farklı kadro için yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre bu alımlar, Araştırma Personeli ve Mühendis kadrolarına yapılacak. 

Bu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanlarında bu iki kadroya toplam 21 personel alımı yapacağını ilan eden kurum kontenjan ayrıntı kısmı şu biçimde. Ar-Ge Personeli, Araştırma Personeli kadrolarına 20 personel alımı yapılacak. Mühendis kadrosuna 1 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanında bulunan detaylara göre alımlara başvuru yapacak adaylar için yayımlanan başvuru şartları şu biçimde,

ARAŞTIRMA PERSONELİ ALIM İLANI

Araştırma personeli alımı için yayımlanan personel alım ilanları için adayların sağlamaları gereken koşullar.

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış olmak. Alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak., Görevini devammlı yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

İlana Başvurular Önlisans Düzeyinden: Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon yahut Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak. 

MÜHENDİS PERSONELİ ALIM İLANI

TÜBİTAK aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları: Adayların genel başvuru şartlarını sağlaması gerekiyor. Bu şartları sağlayan adayların üniversitelerin dört yıllık eğitim veren Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) paylaşımı yaptığı personel alım ilanında ilanlara başvuru yapacak adayların başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştireceklerini açıkladı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu