Başvurular

Kapaklı Belediyesi daimi işçi alımı yapıyor 2022

Kapaklı Belediyesi daimi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Kapaklı Belediyesi daimi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kapaklı Belediyesi daimi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Kapaklı Belediyesi daimi işçi alımı yapıyor

Tekirdağ ilimizde bulunan Kapaklı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kapaklı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde idari işler şefi, çöpçü ve beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 17 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Kapaklı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Emekli olmamak
  • Çalışma dostları ile uyumlu olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Adli sicil kaydı olmamak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak

Başvurular gösterilen adrese şahsen yapılacaktır.  Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah

Başvuru adresi : İnönü Mahallesi Eski Camii Cad. B Blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No:31 / A Kapaklı Tekirdağ

Bu makalemizde Kapaklı Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren ilanlara Kapaklı Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu