Başvurular

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alım İlanı

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alım İlanı, iş başvurusu bölümünde Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alım İlanı ile alakalı detaylara yer verdik.. Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alım İlanı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alım İlanı


Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

sydvsydv

Kastamonu Ağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

En az 4 yıllık örgün(açıköğretim fakültesi mezunlarının başvurusu kabul edilmeyecektir.) yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, siyaset bilimi, ülkeler arası ilişkiler bölümlerinden yahut sosyal hizmetler, halkla ilişkiler, eğitim fakültesi, iletişim bölümlerinin birinden mezun olmak. – B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. – Aday vakfın olduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ÖZEL ŞARTLAR 1-En az 4 yıllık örgün(açıköğretim fakültesi mezunlarının başvurusu kabul edilmeyecektir.) yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, siyaset bilimi, ülkeler arası ilişkiler bölümlerinden yahut sosyal hizmetler, halkla ilişkiler, eğitim fakültesi, iletişim bölümlerinin birinden mezun olmak. 2-Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.(Gerekirse sözlü sınavda uygulamalı soru sorulacaktır.) 3-B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 4-Varsa iş deneyimi belgesi. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut yahut akıl hastalığı yahut vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6-Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. 7-Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Ağlı beldesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 8-Son altı aydır Kastamonu ili sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 12.08.2014
İl KASTAMONU İlçe AĞLI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.(Gerekirse sözlü sınavda uygulamalı soru sorulacaktır.) – En az 4 yıllık örgün(açıköğretim fakültesi mezunlarının başvurusu kabul edilmeyecektir.) yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, siyaset bilimi, ülkeler arası ilişkiler bölümlerinden yahut sosyal hizmetler, halkla ilişkiler, eğitim fakültesi, iletişim bölümlerinin birinden mezun olmak. – B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. – Aday vakfın olduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ÖZEL ŞARTLAR 1-En az 4 yıllık örgün(açıköğretim fakültesi mezunlarının başvurusu kabul edilmeyecektir.) yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, siyaset bilimi, ülkeler arası ilişkiler bölümlerinden yahut sosyal hizmetler, halkla ilişkiler, eğitim fakültesi, iletişim bölümlerinin birinden mezun olmak. 2-Bilgisayar programlarından word, excel, power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.(Gerekirse sözlü sınavda uygulamalı soru sorulacaktır.) 3-B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 4-Varsa iş deneyimi belgesi. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut yahut akıl hastalığı yahut vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6-Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. 7-Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Ağlı beldesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 8-Son altı aydır Kastamonu ili sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu