Başvurular

Kızıltepe Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Kızıltepe Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Kızıltepe Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kızıltepe Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Kızıltepe Belediyesi işçi alımı yapıyor

Mardin ilimizde yer almakta olan Kızıltepe Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kızıltepe Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde kamyon şoförü ve araç arkası temizlik işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 17 Ocak 2019 mesai saati bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Kızıltepe Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Sağlık raporu
  • Sabıka kaydı
  • Şoförler için D sınıfı ehliyet belgesi

Adayların Kızıltepe ilçesi içinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Başvuru Adresi : Tepebaşı Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:15

İrtibat Kişisi : Mehmet Ali Az

Bu makalemizde Kızıltepe Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye aracılığıyla yayına giren bütün ilanlara da Kızıltepe Belediyesi İş Başvurusu sayfasından varabilirsiniz


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu