Biyografiler

Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Kubilay Aka kimdir, biyografi kategorimizde 12 Nisan 1995 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Kubilay Aka biyografisini paylaşalım istedik. Kubilay Aka kimdir?, Kubilay Aka nereli?, Kubilay Aka kaç yaşında, tüm detaylar Kubilay Aka biyografi makalemizde..

Kubilay Aka kimdir? – Biyografisi

Kubilay Aka (AŞK 101 Dizisi Kerem)

Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil’in başrolünde olduğu popüler dizi ÇUKUR’da Celasun kişiliğine hayat vermesiyle bilinmekte. Birçok başarılı projenin içinde bulunan  Kubilay Aka şimdi de internetin popüler dizisi Aşk 101’de Kerem kişiliğiyle seyirciyle buluşuyor. Aşk 101 dizisile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Kubilay Aka kimdir,nerelidir;yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir gibi tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz yazımız sizlerle…

Kubilay Aka’nın Mesleği Nedir?

Kubilay Aka Türk televizyon dizileri ve film oyuncusudur. İşletme mezunu olduğu bilinen Aka’nın kendi okuduğu mesleğini icra etmediği,oyunculuğu tercih ettiği bilinmekte.

Kubilay Aka Ne Zaman Doğdu?

Sevilen oyuncunun doğum tarihi 12 Nisan 1995’tir.

Kubilay Aka Boyu Kaç?

Oyuncu Kubilay Aka’nın boy uzunluğu 183 santimetredir.

Kubilay Aka Kaç Kilo?

Oyuncunun şu anda 75 kilo olduğu edinilen bilgiler içinde yer alıyor.

Kubilay Aka Kaç Yaşında?

Ekranların bi hayli beğeni alan oyuncusu Kubilay Aka’nın 1995 senesinde dünyaya gözlerini açtıği bilinmekte. Oyuncu şu anda(2022) 25 yaşındadır.

Kubilay Aka Hangi Burç?

Nisan ayında doğan Aka Boğa burcu erkeğidir.

Kubilay Aka’nın Sevgilisi Kimdir?

Çukur dizisinde rol arkadaşı olan Miray Daner’den bir önceki günlerde ayrılan Aka’nın şu an da başka bir ilişkisi olduğu bilinmekte. Bu ilişkinin diğer muhatabı ise yakın arkadaşının eski sevgilisi olduğu söylenen Hilal Altınbilek’tir. Hilal Altınbilek ise Kubilay Aka gibi oyunculukla uğraşmaktadır.21 Ocak 1991’de doğan oyuncu Hilal Altınbilek sevgilisinden 4 yaş büyüktür.Hilal Altınbilek’in Ege Üniversitesi’nde işletme okuduğu senelerda oyunculuğa merak saldığı ve kendini geliştirdiği bilinmekte.Oyuncu çift bu birlikteliğe çok yakın bir zaman önce isim vermişlerdi.

Kubilay Aka’nın Göz Rengi Nedir?

Genç oyuncunun doğal göz renginin siyah olduğu bilinmekte.

Kubilay Aka Nerede Doğdu?

Ünlü oyuncunun doğum yeri İstanbul’dur. Ailesinin ise İstanbul kökenli olduğu bilinmekte.

Kubilay Aka’nın Aldığı Eğitimler Nelerdir?

Oyuncunun üniversite eğitim hayatına kadar olan zamanlarda İstanbul’da okuduğu tahmin ediliyor. Üniversite tercihini Eskişehir’den yana kullanan oyuncu bu okulda İşletme Bölümü’nü tercih etmiştir. Hemen ardından oyunculukla alakalı kariyer amacında olan Kubilay Aka kendisini geliştirecek belirli özel oyunculuk kurslarında eğitimler almıştır.

Kubilay Aka’nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Vatanım Sensin

Aşk 101

Aşk Bu Mu?

Arif V216

Çukur 

Kubilay Aka’nın İnstagram Hesabı

Kubilay Aka instagram adlı platformda @kubilayakaa adıyla bilinmekte. Şu an da 1,5 milyon takipçiye sahip.

Kubilay Aka Twitter Hesabı

Kubilay Aka adlı oyuncunun twitterda da bir hesabı yer alıyor. Burada ki kullanıcı adı ise instagramda ki gibi @kubilayakaa’dır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu