Başvurular

Kulp Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Kulp Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Kulp Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kulp Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Kulp Belediyesi işçi alımı yapıyor

Diyarbakır ilimizde yer almakta olan Kulp Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kulp Belediyesi ilan kapsamı içinde temizlik elemanı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 26 Aralık 26 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Kulp Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü bulunmamak
  • İkamet adresinin kulp olması

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Sabıka kaydı

Başvuru adresi : Merkez Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi No:123 Kulp / Diyarbakır

İrtibat : Şükrü Güneş

Telefon : 0412 831 20 36

Başvurular bizzat elden yapılacaktır.  Bu makalemizde Kulp Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren tüm ilanlara Kulp Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu