Başvurular

Kumluca Belediyesi işçi alımı yapacak 2022

Kumluca Belediyesi işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Kumluca Belediyesi işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Kumluca Belediyesi işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Kumluca Belediyesi işçi alımı yapacak

Antalya ilimizde yer almakta olan Kumluca Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Kumluca Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde engelli garson alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Kumluca Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

  • İşyeri Adı : Kalekule Kafe
  • Adresi : Karşıyaka Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 50. Yıl Kültür Merkezi No:70 Kumluca Antalya
  • İrtibat Kişisi Süleyman Şenol 0242 887 57 75

Garson / kasiyer alımı ilanı için başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki belgeleri teslim etmelidirler.

  • Kimlik fotokopisi
  • Engel durumunu gösterir sağlık kurulu raporu

Bu makalemizde Kumluca Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren ilanlara Kumluca Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu