Başvurular

MBD İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

MBD İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde MBD İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. MBD İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

MBD İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

İnşaat sektörü yeni yıl itibari ile hareketlenirken yurt içinde ve yurt dışında projeler gerçekleştiren inşaat firmaları da personel alımı yapmaya başladı. Bunlardan Türkiye’nin bilinen ve önder inşaat firmalarından olan MBD inşaat Personel alımı yapacağını açıkladı. MBD inşaat insan kaynakları çalışmak isteyen eleman ve işçilerin başvurularını bekliyor. Sitemizden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

MBD İnşaat Hakkında

İnşaat ve taahhüt sektöründe yer bulmak ve başarılı projeler gerçekleştirmek amacı ile kurulan MBD inşaat 1997 senesinde faaliyete başlamıştır. İnşaat sektöründe söz verdiği ve üstüne aldığı projeleri zamanında teslim ederek güven kazanan bunun yanı sıra müşteri tatminiyeti sağlama yönünden başarılı bir çalışma yapan MBD inşaat bugün yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerde bir çok ihtiyaca karşılık vermektedir. Okul, Hastahane, Plaza, Modern sitelerin inşaatını yapan MBD inşaat yeni projelerle çalışmalarına sürdürmektedir.

MBD İnşaat İnsan Kaynakları

Kurulduğu günden bu güne edindiği bilgi ve tecrübelerle nitelikli insan kaynağı yaratarak bugün daha başarılı projelere imza atan bunun yanı sıra gerçekleştirdiği projeler ile tercih edilen bir inşaat şirketi olma yolunda ilerlemektedir. Doğru projelerle hizmetini ihtiyacı karşılayacak biçimde insana hizmet olarak nitelendiren MBD inşaat sektörde marka olmuş bir firma olarak yer almakta.

MBD İnşaat Projeler

Yurt içinde başarılı projeler ile birlikte yurt dışında da projelerine devam eden MBD inşaat yeni projeler ile personel ihtiyacı doğmakta. Yurt içinde ve yurt dışında Altyapı ve Üst yapı projelerinde çalışacak inşaat işçileri aramaktadır.

Cezayir İnşaat Projesi: Otel Touat Rehabilitasyon ve Yenileme İşleri

Proje Detay Bilgisi
Cezayir Adrar Şehri’nde 3 yıldız otel kategorisindeki Touat Oteli’nin tamamının yenilenmesi ve modernizasyonu işlerinin yapılmasıdır.
Otelin tarihi dokusuna sadık kalınarak cephedeki mimarisi korunacak, modern hatlar ile uyumu sağlanacaktır.
Eski durumunda 65 çift kişilik oda ile hizmet vermekte olan otel, yenilenmesi ve ilave edilecek bölümleri ile birlikte 114 çift kişilik oda kapasitesine ulaşacaktır.

Cezayir Konut Projesi: Massinissa 3. Mahalle 3500 Adet Toplu Konut Proje ve Yapım İşi, 2010/2014 Ek Programı

Proje Detay Bilgisi
Cezayir Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın El Khroub bölgesinde toplu konut üretimi yapılması maksadıyla programlanan konutlardan 3.500 adedinin yapım işidir.
6 kat ve 10 katlı bloklardan bir araya gelen konutlar tünel kalıp sistemi ile inşaa edilmekte, proje işleri dahil anahtar teslimi yapılmaktadır.
Ankara ODTÜ

Ankara, Araştırma Parkı – Sivas, Öğrenci Yurdu İnşaatı Yapım İşi – Batman, Stadyum ve Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatı gibi çeşitli projeler ile faaliyetine sürdürmektedir.

MBD inşaat İş Başvurusu

MBD inşaat personel alımı için yalnızca kendi web sitesindeki iş başvuru formunu kullanmaktadır. Sizlere vereceğimiz iş başvuru formu linkine iletişim detaylarınızi yazarak CV yüklemeniz gerekmektedir. Tercihinizin yurt dışında çalışmak mı, yurt içinde çalışmak mı olacak bunu belirtmeniz de yarar var. Başvurunuz MBD inşaat insan kaynaklarına iletilecek. Burada değerlendirilen başvurunuz uygun bulunması durumunda insan kaynakları ile yapacağınız mülakat ardından işe alımınız yaşanacaktir. MBD inşaat personel alımına İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu