Başvurular

Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi kadrosuna 25-28 Ocak’ta personel alımı yapacak!

Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi kadrosuna 25-28 Ocak’ta personel alımı yapacak!, iş başvuruları bölümünde Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi kadrosuna 25-28 Ocak’ta personel alımı yapacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi kadrosuna 25-28 Ocak’ta personel alımı yapacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi kadrosuna 25-28 Ocak’ta personel alımı yapacak!

Mersin Büyükşehir Belediyesi bugün, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasında 12 farklı personel alım ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayına giren ilanlara göre Mersin Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere aşağıda gösterilen kadrolara gösterilen sayıda personel alımı yapacak!

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

10 beden işçisi, 2 şoför (yolcu taşıma), 4 ulaştırma ve trafik hizmetleri teknikeri, 1 rehber öğretmen, 1 marangoz, 1 psikolog, 1 mobilyacı, 3 büro memuru, 1 kimya öğretmeni, 1 biyoloji öğretmeni, 1 iç mimar ve 1 matematik öğretmeni olmak üzere Mersin Büyükşehir Belediye kadrosuna toplam 27 personel alımı yapılacak!

İŞ BŞAVURUSU NASIL YAPILACAK?

Yukarıda gösterilen meslek guruplarına iş başvuruda bulunmak için 25-28 Ocak 2020 tarihleri içinde www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu belirtmeniz gerekmektedir.

Tel: 0324 320 17 70

Kadrolara göre başvuru şartlarını ve diğer ayrıntı kısmı öğrenebilmek için buraya tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu