Başvurular

Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor 2022

Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor

Aydın ilimizde yer almakta olan Nazilli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Nazilli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beden işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde 10 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 14 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Nazilli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Nazilli’de ikamet ediyor olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak

Başvuru adresi : Yeni mahallesi Hürriyet Caddesi No:180

Telefon : 0256 313 56 38

İrtibat Kişisi : Haluk Öztürk

Bu makalemizde Nazilli Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Nazilli Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Nazilli Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu