Biyografiler

Ozan Güçlü kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ozan Güçlü kimdir, biyografi kategorimizde 1994 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ozan Güçlü biyografisini paylaşalım istedik. Ozan Güçlü kimdir?, Ozan Güçlü nereli?, Ozan Güçlü kaç yaşında, tüm detaylar Ozan Güçlü biyografi makalemizde..

Ozan Güçlü kimdir? – Biyografisi

Ozan Güçlü (Öğrenci Evi Dizisi Metin)

1994 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açan Ozan Güçlü, dizi ve tiyatro oyuncusudur. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. Çocukluğundan beri tiyatroya aşık olan Güçlü üniversitede Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Halen Kadir Has’ın kısaltması olan Khas Tiyatro bünyesinde aktif oyunculuk yapmaktadır. Gradus Production’un yapımcılığını yapmış olduğu ve bir Youtube dizisi olan “Kaygan Zemin” isimli dizide rol almıştır.

İlk ciddi tiyatro deneyimini “Sahibinden Kiralık” isimli tiyatro oyunuyla edinmiştir. Beyaz perdeyle ise 2019 senesinde Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler isimli filmde tanışma fırsatı elde etmiştir. Bu filmde edindiği tecrübeleri gelişim göstermesine yardım ettiği gibi onu daha fazla önplana da çıkarmıştır. Asiye Kocaman Ajans ile birlikte çalışan Güçlü, Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu seçmelerine katılmış ve başarısı sebebiyle seçilmeye hak elde etmiştir. Tövbeler Olsun dizisinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can ve Çiçek Diiligil gibi isimlerle oynama fırsatı bulmuş olan Ozan Güçlü için bu çok büyük bir fırsattır. Bugünlerde yayın yaşamına TRT 1 ekranlarında devam eden Tövbeler Olsun dizisinde Can kişiliğini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncunun bunun bunun yanında motor tutkunu olduğu da bilinmektedir.

Ozan Güçlü Esasen Nereli?

Başarılı oyuncu aslen Bursalıdır.

Ozan Güçlü’nün Doğum Tarihi Kaç?

1994 senesinde doğmuştur.

Ozan Güçlü’nün Boyu Kaçtır?

Başarılı oyuncu 1.78 m’dir.

Ozan Güçlü’nün Kilosu Kaçtır?

Yakışıklı oyuncunun kilosu 68 kg’dir.

Ozan Güçlü Kaç Yaşında?

26 yaşındadır.

Ozan Güçlü’nün Sevgilisi Kimdir?

Sevgilisinin olup olmadığı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Ozan Güçlü’nün Burcu Ne?

Tam doğum tarihi bilinmediğinden dolayı burcu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Ozan Güçlü’nün Ailesi

Ailesi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Ozan Güçlü’nün Oynadığı Diziler

-2022 – Tövbeler Olsun

-2022 – Kaygan Zemin (İnternet Dizisi)

Ozan Güçlü’nün Oynadığı Filmler 

2019 – Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler

Ozan Güçlü’nün Oynadığı Tiyatrolar

2019 – Sahibinden Kiralık

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu