Başvurular

Pazaryolu Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Pazaryolu Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Pazaryolu Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Pazaryolu Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Pazaryolu Belediyesi işçi alımı yapıyor

Erzurum ilimizde yer almakta olan Pazaryolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Pazaryolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde şoför alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu gibi müracaat ayrıntıları yazımız devamındadır.

Pazaryolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. EKPSS’ye tabi engelli işçi isteklerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını tercih ederek başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik istekleri kabul edilmeyecektir. İşçi isteklerine başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği istekleri kabul edilmeyecektir.

KPSS/EKPSS’ye tabi işçi isteklerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş rakamının dört katını geçmeyecek biçimde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşe alınacak işçilerin yalnızca noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi iş gücü isteklerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir. Taleplere başvuru yaparak nihai listelere giren adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşlarına ibraz etmek zorundadır. Belge teslim tarihi ve yeri, kamu kurum ve kuruluşlarınca adaylara açıklamalacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada bulunan diğer bireyler dahil edilebilecektir.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun İnternet sitesinde açıklamalacaktır. Bu açıklama, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup alakalılerin adresine posta yolu ile bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il yahut bölge düzeyinde yayına giren işçi isteklerinin başvuru süresi içinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Şartlar:

Daimi statüde Şoför(yolcu taşıma) mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır.-En az ilköğretim en fazla orta öğretim mezunu olmak,-E Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olmak-en az 10 yıllık tecrübeye sahip olmak -Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı en az 1 yıllık Ağır Vasıta İleri Sürüş Teknikleri Belgesine sahip olmak-İş Sağlığı ve Güvenliği eğitim hayatına katılım belgesine sahip olmak- SRC2 Belgesine sahip olmak-En az 3 yıl çalışmış olduğunu SGK dökümü ile belgelendirmek-En az İlköğretim En fazla Ortaöğretim mezunu olmak – Kura tarihinden önce 15.01.2019 tarihi mesai bitimine kadar istediğimiz belgeleri şahsen yahut posta yoluyla Pazaryolu Belediyesi Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.Bu belegeleri belgelendirmeyip, tamamlamayan yahut yanlış beyanda bulunanlar kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır. Açık iş rakamının Başvuru rakamının 4(dört) katı aşması durumunda noter çekilişi yapılacak olup; Başvuru sonuçları ilgil Belediye Başkanlığından öğrenilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma) 10
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
BELEDİYE HİZMET BİNASI 22.01.2019 10:00 – 11:00
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Çalışma Adresi : ANKARA CADDESİ 21 HAZİRAN MAHALLESİ 10/ 25930 PAZARYOLU ERZURUM / TÜRKİYE

Bu makalemizde Pazaryolu Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren ilanlara Pazaryolu Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu