Başvurular

PTTPAL iş ilanları ve iş başvurusu 2022

PTTPAL iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde PTTPAL iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. PTTPAL iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

PTTPAL iş ilanları ve iş başvurusu

PTTPAL AŞ. her türlü para, kıymetli maden, kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri, fiziki güvenlik hizmetleri sunmak maksadıyla kurulmuş olan bir şirkettir. PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri veya kısa adı ile PTTPAL, PTT’nin yüzde 100 iştiraki olarak; güvencesi, yaygın hizmet ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi ile hayata geçirilerek 2022 Haziran ayında kurulmuştur. PTTPAL bünyesine çeşitli zamanlarda ihtiyaçları sebebiyle çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. PTTPAL aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • PTTPAL A.Ş. İş İlanları 2022
  • PTTPAL İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PTTPAL A.Ş. İş İlanları 2022

Şirket şuana dek İstanbul Avrupa, Anadolu yakalarında ve Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Kocaeli illerimizde nakit merkezi kurmayı başarmıştır. Lakin ilerleyen senelerda ülkemizde tüm illerde nakit merkezi kurmak adına çalışmalarına sürdürmektedir. Şirket 2023 yılı ve takip eden senelerda alanında bölge ve dünya markası olma hedefiyle çalışmalarına sürdürmektedir. Bu bağlamda bünyesinde çeşitli zamanlarda eleman ihtiyacı oluşmakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

  • PTTPAL 1100 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

PTTPAL aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi, şoför, güvenlik elemanı, büro memuru, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

PTTPAL İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PTTPAL aracılığıyla yayına giren iş ilanları çeşitli kariyer portallarında, PTT açıklamalar bölümünde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları yayına girdiğinda ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri web adresimiz üzerinde bulabileceksiniz. Bu iş ilanları yayınlanmadan herhangi bir biçimde kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bundan dolayı ilanların yayına girmesinı beklemeli ve söz edeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu makalemizde PTTPAL iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PTTPAL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pttpal hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan pttpal açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu