Biyografiler

Rahmi Özkan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Rahmi Özkan kimdir, biyografi kategorimizde 18 Mayıs 1939 doğumlu ve mesleği Avukat olan Rahmi Özkan biyografisini paylaşalım istedik. Rahmi Özkan kimdir?, Rahmi Özkan nereli?, Rahmi Özkan kaç yaşında, tüm detaylar Rahmi Özkan biyografi makalemizde..

Rahmi Özkan kimdir? – Biyografisi

Rahmi Özkan (Müge Anlı Avukatı)

ATV ekranlarının sabah kuşağında bulunan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında danışman avukat olarak görev alan Rahmi Özkan seyredenler aracılığıyla dikkat çeken isimlerden biridir. Peki Rahmi Özkan kim? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Nerede dünyaya geldi? Boyu kaç? Kilosu kaç? Burcu ne? Göz rengi ne? Evli mi? Nereden mezun gibi soruların yanıtlarını makalemizde bulacaksınızdır…

Rahmi Özkan Ne İş Yapıyor?

Özkan ceza avukatıdır. Şu anda ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programında danışman avukat olarak yer alıyor. Müge Anlı ve ekibiyle birlikte davaları aydınlatmaya çalışıyorlar.

Rahmi Özkan Kaç Yılında Doğdu?

Avukat Özkan 18 Ekim 1939 tarihinde dünyaya gözlerini açtı.

Rahmi Özkan Kaç Yaşında?

Özkan 81 yaşında.

Rahmi Özkan Nerede Doğdu?

Avukat Özkan Şanlıurfa’nın Siverek beldesinde dünyaya geldi.

Rahmi Özkan Boyu Kaç?

Özkan 1.77 cm boy uzunluğunda.

Rahmi Özkan Kilosu Kaç?

Özkan 91 kilo ağırlığında.

Rahmi Özkan Burcu Ne?

Danışman avukat Özkan boğa burcudur.

Rahmi Özkan Göz Rengi Ne?

Özkan açık kahverengi gözlere sahip.

Rahmi Özkan Evli Mi?

Danışman avukat Özkan Güzin Özkan ile evli. Çiftin biri erkek biri kız olmak üzere 2 çocuğu var.

Rahmi Özkan’ın Torunu Öldü Mü?

Avukatın kızı Sahra Özkan’ın 13 yaşındaki oğlu Deha Reha Uğur bir süredir akciğer kanseriyle mücadele ediyordu. Mücadelesine yenik düşen ufak çocuk yaşamını yitirdi.

Rahmi Özkan Nereden Mezun Oldu?

Özkan ilk ve ortaokulu Siverek’te, liseyi ise Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi’nde okudu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve buradan mezun oldu.

Rahmi Özkan Nerede Çalıştı?

Özkan üniversite okuduğu sıralarda fakültedeki öğrenci derneklerinde görev aldı. 1961 senesinde Milli Türk Talebe Birliği İstanbul icra konseyi başkanlığına seçildi. Burada görevini yaparken MTTB’yi temsilen Ankara’da mühimisimlerle çeşitli çalışmalarda bulundu. Daha sonra Türkiye radyolarından 19 Temmuz 1961 senesinde yaptığı konuşmayla anayasaya evet kampanyası başlattı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kendi bürosunu açtı ve İstanbul Bürosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaya başladı. En çok ceza avukatlığı hususunda kendini geliştirdi.

Rahmi Özkan Instagram Hesabı Ne?

2949 takipçili Instagram adresi:@avrahmiozkan

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu