Başvurular

Sağlık Bakanlığı Duyurdu! Personel Alımı Başvurusu İçin Yarın Son Gün!

Sağlık Bakanlığı Duyurdu! Personel Alımı Başvurusu İçin Yarın Son Gün!, iş başvuruları bölümünde Sağlık Bakanlığı Duyurdu! Personel Alımı Başvurusu İçin Yarın Son Gün! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sağlık Bakanlığı Duyurdu! Personel Alımı Başvurusu İçin Yarın Son Gün! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sağlık Bakanlığı Duyurdu! Personel Alımı Başvurusu İçin Yarın Son Gün!

Sağlık Bakanlığı, resmi internet adresinden yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Sözleşmeli 5 personel alınacağını ifade eden Sağlık Bakanlığı; kameraman, grafiker, programcı, büro personeli alanlarında istihdam açıldığını açıkladı. Adayların başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar kabul eden Sağlık Bakanlığı iş ilanının ayrıntı kısmı…

Başvuru Açıklamaları

1. Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamı içinde çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın ek 2 nci maddesine göre, aşağıda gösterilen kameraman pozisyonu için mesleki uygulamalı sınav, diğer pozisyonlar için ise sözlü sınav ile anlaşmali personel alınacaktır.

 

2. Başvuru şartları, başvuru için istenen belgeler, sınav konuları, sınav tarihi, sınav yeri ve diğer hususlara ilişkin bilgiler, https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr ve https://yhgm.saglik.gov.tr web adresinde yayımlanacaktır.

3. Adaylar, başvurularını dijital ortamda 11 Ekim 2021- 15 Ekim 2021 tarihleri içinde e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapacaktır. Posta ile yahut diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu