Başvurular

Şahinbey Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor 2022

Şahinbey Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor 2022, iş başvuru bölümüzde Şahinbey Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Şahinbey Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Şahinbey Belediyesi işçi alımı gerçekleştiriyor

Gaziantep ilimizde yer almakta olan Şahinbey Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Şahinbey Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde yardımcı hizmet personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Şahinbey Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Bayan olmak
  • 40 yaşını aşmamış olmak
  • Adli soruşturma neticesinde herhangi bir engel bulunmamak.

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • 2 adet fotoğraf
  • Yerleşim yeri belgesi
  • Diploma

Başvuru adresi : Belyön İnşaat Gıda San. Tic. A.Ş.

İrtibat Telefonu : 0342 232 12 15

Bu makalemizde Şahinbey Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye aracılığıyla yayına giren bütün ilanlara da Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu