Başvurular

Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları

Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları

Sarkuysan personel alımları için yeni iş dostları alacağını açıkladı.  Personel alımı yapıldığını insan kaynaklarından duyuran Sarkuysan yeni iş dostları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızı okuyarak eleman alımları ile ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sarkuysan iş başvuru formu dolduracak adaylar için hazırlanan bu bilgilendirme sayfasında Sarkuysan personel alımı ilanlarına ilişkin detaylar bulacaksınızdır. Sarkuysan iş başvurusu için gerekli koşullar nelerdir? İnsan kaynakları açıklamaları ile iş ilanları ile ilgili tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır…

Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. A.Ş 

Kapalı çarşıda kuyumcuların öncülüğünde kurulan Sarkuysan tamamı halka açık biçimde arz edilen ilk şirket olma özelliğini taşımaktadır. 1972 senesinde çalışmaya başlayan Sarkuysan bugün 200 tonun üzerinde üretim yapmaktadır. Üretim alanı birden çok sektörde kullanılan çeşitli malzemeleri üretmektedir. Buna ek olarak Otomotiv sektörü, Enerji Sektörü, Elektronik sektörü, İnşaat sektörü ve Savunma sanayisinde kullanılan birden çok ihtiyaca karşılık vermektedir.

Toplam 600’ün üzerinde personeli olan kuruluşun üretiminde görev alan işçilerin % 90’a ulaşan bölümü lise ve teknik lise düzeyinde eğitimli olup her sene eğitim programlarına katılmaktadır. Üretimde kullandığı makine ve tesislerin büyük bir bölümünün imalatını bünyesinde gerçekleştiren, bunun bunun yanında üretimin güvenliği yönünden oldukça önem taşıyan elektrik enerjisini ve kullandığı buharı üreten ko-jenerasyon tesisine de sahip bulunan kuruluş 40 yıla ulaşan bilgi birikimini ve tecrübelerini know-how olarak yurtdışına da satabilmektedir.

Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları

Şirketin değerlerini paylaşabilecek kişilik ve eğitim altyapısına sahip, değişime hızla uyum sağlayan, kendisi ve çevresi ile barışık, sürekli olarak gelişimi benimseyen, Sadık, çalışkan, öğrenmeye açık bireyleri işe alarak gelişim destekli çalışma programı ile personellerini bir sonraki hedefe odaklanmaya iter. Sarkuysan Personel profili İşçi, Eleman ve yönetim statüleri ile organizasyon yapısı mevcuttur.

Sarkuysan Kariyer: Şirkette öğrenciler için staj yapma fırsatı da sunulmaktadır. Aynı zamanda yeni başlayanlara ve mevcut çalışanlara her sene belirli sınavlar yaparak performansı etkileyici bulunan adaylar terfi ve maaş düzenleme durumu ile geliri iyileştirilebilmektedir.

İşe alım süreci: Şirkete başvurmak diğer şirketlere nazaran biraz daha kolay tutulmuştur. İnsan kaynaklarının incelediği başvuruları Sarkuysan kariyer bölümünden basit bir şekilde başvuru formu doldurarak işe alım sürecine dahil olabilirsiniz.

İş başvuru formu doldurmak istemeyenler bunun bunun yanında önceden hazırlamış olduğu öz geçmiş formlarını Sarkuysan şirketinin mail adresine göndererek iş başvurusu yapabilirler. Öz geçmiş formunuzun doluluk oranı işe alım sürecinde destekleyici olacaktır.

Sarkuysan Şirketine İş başvurusu nasıl yapılır ? diye soracak olursanız başvuru yapmak isteyen adaylar için nizami bir cv hazırlamalarını tavsiye ediyoruz. Öz geçmişinizin balakalı birisi aracılığıyla hazırlanması yararına olacaktır.

Öz geçmişinizi mail atmanızla birlikte Sarkuysan başvuru formunu da doldurmanız işe alım sürecinin bi hayli hızlı gelişmesine katkı sağlayacaktır. Sarkuysan Personel alımlarına İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu