Başvurular

Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yapıyor

Manisa ilimizde yer almakta olan Şehzadeler Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Şehzadeler Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde ressam alımı yapacaktır. Adaylar ilana 30 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Şehzadeler Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

 • Türk vatandaşı olmak
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 • Güzel sanatlar fakültesi resim bölümünden mezun olmak
 • Pedagojik formasyon almış olmak
 • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
 • Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfta geçirilmiş olmak
 • 22.05.2005 tarihli ve 4857 sayılı iş kanununun 30uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
 • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılmış olmak

Başvuru için gerekli olan belgeler nelerdir?

 • Nüfus fotokopisi
 • Fotoğraf
 • İkametgah
 • Sabıka kaydı
 • Diploma

Başvuru Adresi : Şehzadeler Mühendislik A.Ş.

İrtibak Kişisi : Tarık Çanlı

E-posta Adresi : [email protected]

Bu makalemizde Şehzadeler Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Şehzadeler Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu