Başvurular

Silifke Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Silifke Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Silifke Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Silifke Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Silifke Belediyesi işçi alımı yapıyor

Mersin ilimizde yer almakta olan Silifke Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Silifke Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde fırıncı, ekmek sevkiyat elemanı, ekmek satış elemanı alımı yapacaktır. Adaylar başvurularını bireysel olarak 14 Ocak 2019 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Silifke Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Eğitim durum belgesi
  • Sağlık raporu

Başvuru adresi : Belediye hizmet binası kat:4 no:406 Silifke / Mersin

İlan kapsamı içinde 8 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Çalışma adresi : Burunucu Mahallesi Mücavir Sokak No:1 / Z01 Silifke Mersin

Bu makalemizde Silifke Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi  yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren diğer ilanlara Silifke Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu